Kým SMER oslavoval v Senici MDŽ, ľudia protestovali: VIDEO Prekvapivá reakcia účastníčky | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Kým SMER oslavoval v Senici MDŽ, ľudia protestovali: VIDEO Prekvapivá reakcia účastníčky

Kým SMER-SD oslavoval MDŽ, ľudia na ulici protestovali.
Kým SMER-SD oslavoval MDŽ, ľudia na ulici protestovali., Zdroj: Jan Zemiar
13.03.2018 14:00

SENICA - Aj napriek tomu, že sa Slovensko zmieta v politickej kríze, vládna strana SMER - SD nezrušila všetky svoje oslavy MDŽ. Hoci na nich chýbal predseda Robert Fico aj minister vnútra Robert Kaliňák, srdce nejednej pani prišiel potešiť aspoň Peter Pellegrini. No v rovnakom čase ako oslavy MDŽ, sa rozhodli vyjadriť svoj nesúhlas s vládou aj protestujúci, priamo pred kultúrnym domom, v ktorom sa oslavy konali.


V Senici na Námestí Oslobodenia sa zišlo približne 1000 ľudí, ktorí prišli vyjadriť svoj nesúhlas so súčasnou vládou. Zhromaždenie Za slušné Slovensko sa konalo presne oproti Kultúrneho domu, v ktorom v tom istom čase boli oslavy Medzinárodného dňa žien, ktoré organizuje strana SMER.

Kým SMER-SD oslavoval MDŽ,
Zdroj: Jan Zemiar

V okolí námestia bolo množstvo policajtov, ľudia na zhromažení však boli slušní, držali transparenty a skandovali "Odstúpiť". V kultúrnom dome boli prevažne dôchodkyne, ktoré si prišli užiť program. Keď sme sa jednej pýtali na to, čo si myslí o súčasnej politickej scéne, jej odpoveď nás prekvapila.

"Nestačí, že len Kaliňák odstúpil, aj Fico by mal. Ja ich nepodporujem, som tu len preto, aby som si užila kultúrny program," povedala nám.

Kým SMER-SD oslavoval MDŽ,
Zdroj: Jan Zemiar

Kým SMER-SD oslavoval MDŽ,
Zdroj: Jan Zemiar

Viac sme sa už pýtať nestihli, na javisko vystúpil spevácky súbor. Hneď po ňom sa premietlo video, ktoré ukazovalo prosperujúce Slovensko. A napokon vystúpil Peter Pellegrini, ktorý ospravedlnil premiéra Roberta Fica z neúčasti a odovzdal prítomným dámam srdečné pozdravy.

Kým SMER-SD oslavoval MDŽ,
Zdroj: Jan Zemiar

Kým SMER-SD oslavoval MDŽ,
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Kým SMER-SD oslavoval MDŽ, Kým SMER-SD oslavoval MDŽ, Kým SMER-SD oslavoval MDŽ, Kým SMER-SD oslavoval MDŽ, Kým SMER-SD oslavoval MDŽ, Kým SMER-SD oslavoval MDŽ,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada
FOTO: Ján Zemiar
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články