Piatok, 9. december 2022. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Hanba v maďarskom rádiu: Opitá moderátorka robila "ňugi ňugi"!

Magda AuthováGaléria fotiek (1)
Magda Authová
Zdroj: rtl

BUDAPEŠŤ - Maďarské rádio Kossuth utŕžilo kvôli svojej moderátorke Magde Authovej poriadnu hanbu. V nedeľnom sviatočnom vysielaní sa žene podarilo svojím "vyberaným" slovníkom a breptami vyvolať pobúrenie hlavne veriacich poslucháčov.


Podľa serveru Index sa rozhlasová stanica ospravedlnila za to, že Magda Authová pri čítaní správ o veľkonočných bohoslužbách v rôznych cirkvách sa niekoľkokrát pomýlila, začínala odznova, a keď stratila nervy, tak začala nadávať.

Režisér radšej nariadil prečítať športové správy, ale technik nestihol úplne odpojiť mikrofón moderátorky, ktorá si ďalej hovorila svoje. Z komentárov poslucháčov vyplýva, že nešlo o žiadnu údajnú nevoľnosť, ale evidentne o vplyv alkoholu.

"Na veľkonočnú nedeľu - deň vzkriesenia Ježiša Krista - budú slávnostné omše slúžiť - čo to tu hovorím? Na veľkonočnú nedeľu - deň zmŕtvychvstania Ježiša Krista budú slávnostné omše slúžiť najvyšší predstavitelia katolíckej, reformátorskej a evanjelickej cirkvi vo viacerých veľkých mestách a Budapešti. ...najvyšší predstaviteľ evanjelickej cirkvi v Maďarsku, slúži omšu na Déak teri - no, no, nevzrušuj sa, pokoj - kde to vlastne teraz som? Pokoj, kľud," odznelo napríklad z úst zmätenej ženy.

Ak rozumiete po maďarsky, vypočujte si Authovej živý vstup 
 

Najčítanejšie články