Pondelok2. október 2023, meniny má Levoslav, zajtra Stela

Český spevák má o 25 rokov mladšiu: Utajený syn na svadbe!

Jakub Smolík Zobraziť galériu (3)
Jakub Smolík (Zdroj: Český rozhlas)

PRAHA - Český spevák Jakub Smolík sa pred 10 rokmi oženil s výrazne mladšou partnerkou Petrou, s ktorou má dcéru. No až na svadbe vyšlo najavo, že dvojica splodila aj syna!

Jakub Smolík sa narodil 18. septembra 1959. Chodil na strojnícku školu. V roku 1975 vytvoril svoju prvú skupinu, počas vojenčiny zas založil tanečný a dychový orchester Horizont. 

Galéria: Jakub Smolík

Počas štúdia na konzervatóriu sa začal venovať rockovej hudbe. Spolupracoval s Luciou Bílou a mnohými ďalšími spevákmi i hercami. Jeho prvým hitom bola pieseň Až se ti jednou bude zdát. V roku 1987 získal ocenenie Pieseň roka a v roku 1992 mu vyšiel debutový album s rovnomenným názvom. 

Venoval sa aj country či detskej tvorbe. V roku 2003 sa stal v ankete Český slávik Skokanom roka. 

Jakub Smolík
Zobraziť galériu (3)
Jakub Smolík  (Zdroj: Youtube/Supraphon)

Jakub Smolík je ženatý. Dcéra Petra sa mu narodila v roku 2006, jej matku si však vzal za manželku až v roku 2013. A práve na svadbe došlo k odhaleniu utajeného syna. Okrem ich dievčatka bol prítomný aj syn Jakub, ktorý mal v tom čase len pár mesiacov a o jeho existencii vedelo len najbližšie okolie Smolíka a jeho o 25 rokov mladšej partnerky Petry. 

„To je Kubík, syn Jakuba a Petry. Nikdy o ňom nehovorili,” prezradil Blesku jeden zo svadobčanov, keď novinári zisťovali, komu patrí bábätko v ženíchovom náručí. 

Jakub Smolík s manželkou
Zobraziť galériu (3)
Jakub Smolík s manželkou a deťmi  (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: Jakub Smolík
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu