Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Jedna z najsexi žien sveta: Preboha, na tejto FOTO je fakt ona?!

Adriana Lima
Adriana Lima
Zdroj: TASR
12.06.2021 00:01

BRAZÍLIA - Jedna z najkrajších žien sveta má dnes 40 rokov. Napriek tomu Adriana Lima nestráca na príťažlivosti. No aj supermodelky mávajú občas horšie dni...


Adriana Lima sa narodila 12. júna 1981. Hoci ako malé dievča vyhrala viacero školských súťaží krásy, modelkou nechcela byť. Snívala o kariére pediatričky. Keď však kamarátka chcela skúsiť modeling a potrebovala podporu, Adriana sa do toho zapojila s ňou. Ako 15-ročná vyhrala súťaž "Supermodel of Brazil", vo svetovom finále skončila druhá. 

Krátko nato sa odsťahovala do New Yorku a podpísala svoju prvú modelingovú zmluvu. Na móle sa po prvý raz objavila v septembri 1997, z titulnej stránky ženského magazínu prvýkrát svietila jej tvár o rok neskôr. Medzi rokmi 1999 a 2018 pôsobila ako anjelik Victoria’s Secret. 

Adriana Lima
Zdroj: SITA

Niet pochýb, že Adriana patrí k tým najkrajším a najsexi ženám sveta. V roku 2006 sa stala piatou najlepšie platenou modelkou, neskôr poskočila na štvrté miesto. V roku 2014 už bola na druhej priečke.

Ako sa vyjadril jeden z fotografov, Lima je veľmi priateľská a bezprostredná, keď sa však dostane do žiary reflektorov, zrazu je z nej absolútne výnimočná osoba. Aj takáto kráska však zrejme máva horšie dni. Hoci na svojom profile na sieti Instagram občas zverejní fotky bez mejkapu, vždy na nich vyzerá výborne. Keď ju však fotografi v roku 2019 pristihli s novým priateľom Emirom Uyarom, bolo len ťažké veriť, že žena so šiltovkou je naozaj tá supersexi modelka. 

Adriana Lima
Zdroj: profimedia.sk

Adriana si svoje súkromie stráži, no predpokladá sa, že s tureckým milionárom randí doteraz. V minulosti patrili medzi jej partnerov napríklad aj speváci Lenny Kravizt či Justin Bieber. 

S bývalým manželom, basketbalistom Markom Jarićom, má dve dcéry. Valentina sa narodila v novembri 2009 a Sienna v septembri 2012. 


Galéria

Adriana Lima Adriana Lima Adriana Lima

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články