°C

Streda, 25. november 2020. Meniny má Katarína, zajtra Kornel.

Slávna herečka s mužom tvorili najsexi pár šoubiznisu a potom... Najväčšia potupa!

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Zdroj: SITA
22.11.2020 00:01

LOS ANGELES - Situácia, ktorá ňou poriadne otriasla! Scarlett Johansson (36) si je veľmi dobre vedomá toho, že nahota je súčasťou hereckej profesie. Keď však hacker zverejnil pikantné fotky z jej mobilu, označila to za najväčšiu potupu vo svojom živote.


Scarlett Johansson sa narodila 22. novembra 1984 v New Yorku. Okrem dvojčaťa Huntera má ešte sestru a dvoch ďalších bratov. Už od detstva túžila po hereckej kariére a v prvom filme si zahrala ako 10-ročná. Išlo o počin s názvom North. K nim sa neskôr pridali filmy Manny&Lo, Zaklínač koní, či Príznačný svet. 

Scarlett Johansson v začiatkoch jej hereckej kariéry.
Kylie Jenner
Zdroj: TriStar Pictures

Johansson je spätá aj s ďalšími počinmi. Spomenúť možno Dievča s perlou, Match Point, Dokonalý trik, Kráľová priazeň, Kúpili sme ZOO, Avengers, Lucy, či Jojo Rabbit a iné. 

Čo sa týka súkromia, blondínka bola v priebehu rokov 2008 - 2011 vydatá za kolegu Ryana Reynoldsa. V tom čase bola magazínom Playboy zvolená za Najsexi celebritu roka a jej muž bol zvolený za Najsexi muža sveta. Dvojica sa spolu rozhodne nenudila. Dôkazom sú aj pikantné fotky, ktoré sa v roku 2011 dostali na verejnosť. Zverejnil ich hacker, ktorý sa nabúral herečke do telefónu. Scarlett bola z tejto situácie veľmi nešťastná. Riešila ju aj s FBI a otvorene priznávala, že to vníma ako potupu. Páchateľa napokon vypátrali a slávnemu páru musel zaplatiť odškodné vo výške 66 tisíc dolárov. 

Ryan Reynolds bol prvým manželom herečky Scarlett Johansson.
Ryan Reynolds
Zdroj: SITA/AP

Dvojica sa rozviedla. Scarlett ale na lásku nezanevrela. V roku 2014 sľubovala lásku a vernosť novinárovi menom Romain Duriac. Dvojica má spolu dcéru Rose Dorothy. Ich manželstvo však vydržalo len tri roky.

Pred pár dńami sa blondínka vydávala opäť. Svadobný obrad sa konal v tajnosti a herečkiným vyvoleným je komik Colin Jost. 

Scarlett Johansson a jej súčasný - tretí manžel Colin Jost.
Colin Jost,  Scarlett
Zdroj: SITA


Galéria

Scarlett Johansson Scarlett Johansson v začiatkoch Ryan Reynolds bol prvým Scarlett Johansson Scarlett Johansson Scarlett Johansson a jej Colin Jost,  Scarlett

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články