Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

V šatách krásna, bez nich ešte viac: Bathory popletie hlavu aj zajačikom!

Anna Friel
Anna Friel
Zdroj: SITA
12.07.2020 00:00

LONDÝN - Šarmu má na rozdávanie! Reč je o britskej herečke Anne Friel, ktorá sa do pamäte Slovákov vryla ako Jakubiskova Báthoryčka. Dnes oslavuje 44. narodeniny a stále vyzerá rovnako skvele ako kedysi, Nečudo, že pri pohľade na ňu strácajú hlavu aj mladší muži.


Anna Friel sa narodila 12. júla 1976. Už v detstve vedela, že sa chce stať herečkou. A svoj sen si aj splnila. V televízii sa prvýkrát objavila ako 13-ročná a postupne popri rôznych televíznych programoch prišli aj príležitosti účinkovať v seriáloch a filmoch.

Takto vyzerala Anna Friel v 90. rokoch.
Anna Friel
Zdroj: Instagram

Anna si bola vždy dobre vedomá, že súčasťou hereckej profesie sú aj pikantnejšie scény a nahota. Ako 18-ročná bola aktérkou prvého lesbického bozku v rámci anglických seriálov. Pred kamerami nemá problém predviesť sa aj v Evinom rúchu. Svoje krivky vystavila na obdiv aj v Jakubiskovom počine Bathory. (Odhalené zábery nájdete TU)  

Anna Friel ako Báthoryčka.
Anna Friel
Zdroj: Jakubisko Film Slovakia

Anna vraj v minulosti randila so spevákom Robbie Williamsom. V rokoch 2001-2010 tvorila pár s hercom Davidom Thewlisom, s ktorým má 15-ročnú dcéru Gracie Ellen. Kráska má za sebou aj trojročný vzťah s Rhysom Ifansom.

Anna Friel a David Thewlis majú spolu dcéru.
Anna Friel
Zdroj: Instagram

Už dlhšie však nemá po svojom boku oficiálneho partnera. Je ale isté, že sa páči mnohým mužom. Dokonca aj tým neskôr narodeným. Pred pár rokmi mala po odovzdávaní cien BAFTA poriadne blízko k o 7 rokov mladšiemu hercovi menom Charlie Heaton. 

Anna Friel so svojou dcérou.
Anna Friel
Zdroj: Instagram


Galéria

Anna Friel Takto vyzerala Anna Friel Anna Friel ako Báthoryčka. Anna Friel vo filme Anna Friel a David Anna Friel nemá problém Anna Friel so svojou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram, Jakubisko Film

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články