Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Takto teraz vyzerá FEŠI z Gilmoriek: Och, daj tie fúzy preč!

Milo Ventimiglia
Milo Ventimiglia
Zdroj: Warner Bros.
08.07.2020 00:01

LOS ANGELES - Keď sa Milo Ventimiglia objavoval v seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov, určite zlomil srdce nejednej dievčine. No odvtedy už utieklo takmer 15 rokov a fešák účinkoval vo viacerých filmoch aj ďalších seriáloch. Od roku 2016 účinkuje v projekte Toto sme my, kde má trochu zmenený imidž.


Milo Ventimiglia sa narodil 8. júla 1977 v Kalifornii. Má vrodenú chybu – poškodené nervy spôsobili, že nedokáže ovládať ľavú stranu úst, je nepohyblivá podobne ako u Sylvestra Stalloneho, s ktorým sa stretol vo filme Rocky Balboa. Zahral si tam jeho syna.  

Sylvester Stallone a Milo
Zdroj: MGM

Na škole sa venoval wrestlingu aj divadlu a práve umenie si vybral, keď sa rozhodoval o štúdiu na univerzite. Ako 18-ročný sa začal objavovať vo filmoch a seriáloch v malých rolách, známym sa stal vďaka úlohe Jesseho v seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov. Objavoval sa tam od roku 2001 do roku 2006. 

Milo Ventimiglia a Alexis
Zdroj: Warner Bros.

Neskôr účinkoval v známom seriáli Hrdinovia ako Peter Petrelli. V niekoľkých animovaných marvelovkách prepožičal hlas Wolverinovi. 

Posledných pár rokov hrá v seriáli Toto sme my, kde už nijako nepripomína sladký idol dievčat. Nepodpísali sa na ňom len roky, ktoré vôbec neboli kruté, ale najmä zmena imidžu. Fúzy s briadkou nie sú pre Mila úplne to pravé. 

Milo Ventimiglia
Zdroj: ctv

Milo Ventimiglia
Zdroj: Twitter MV

V osobnom živote bol spojený so svojimi seriálovými kolegyňami Alexis Bledel (Ženy z rodu Gilmorovcov) aj Hayden Panettiere (Hrdinovia). Naposledy randil s istou Kelly Egarian, no súkromie si stráži tak, že nikto nevie, či sú ešte spolu. 


Galéria

Milo Ventimiglia Sylvester Stallone a Milo Milo Ventimiglia a Alexis Milo Ventimiglia Milo Ventimiglia

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články