Piatok, 18. jún 2021. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Herečka z Oteckov dva týždne po pôrode: Plné prsia a oblé tvary!

Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová
Zdroj: TV MARKÍZA
19.05.2021 00:01

BRATISLAVA - Herečka Dominika Kavaschová sa pred dvomi týždňami stala po prvý raz mamou. Partnerovi Danielovi Fischerovi porodila dcérku. A svoje materské tvary si zjavne užíva a nijako sa za ne nehanbí. Veď ani nie je za čo!


Dominika Kavaschová sa narodila 19. mája 1989. Vďaka otcovi – muzikantovi mala odmalička blízko k hudbe. Chodila na konzervatórium a neskôr zamierila na VŠMU. 

Ešte počas štúdia získala cenu Dosky ako objav sezóny, o dva roky neskôr ju dostala v kategórii Najlepšia herečka. Už od prvého ročníka hosťovala v Slovenskom národnom divadle, kam po absolvovaní vysokej školy nastúpila do pracovného pomeru. 

Herečka z Oteckov dva
Zdroj: Peter Chvostek

Na televíznych obrazovkách sa po prvý raz predstavila v Paneláku, kde si zahrala dievča na vozíčku. Potom sa objavila v seriáloch Odsúdené, Ako som prežil, Dr. Ludsky. Prvú hlavnú úlohu hrala po boku Tomáša Maštalíra v počine Chlapi neplačú. Neskôr účinkovala v projektoch Divoký Zapadákov, Vlci, Delukse, Prázdniny, Najhorší týždeň môjho života. 

Diváci si ju mimoriadne obľúbili ako Sisu v seriáli Oteckovia. 

Herečka z Oteckov dva
Zdroj: TV MARKÍZA

So svojou seriálovou postavou sa však musela rozlúčiť. Dominika totiž otehotnela so svojím priateľom, hercom Danielom Fischerom. A 4. mája porodila dcérku Maiu.

Mamičkovské povinnosti si teda užíva dva týždne. A hoci mnohé celebritné rodičky sa často už po pár dňoch pýšia postavičkami ako z katalógu, Kavaschová, naopak, ukázala svoje materské tvary – plné prsia a oblé boky. 

Herečka z Oteckov dva
Zdroj: Instagram DK

VIDEO: Daniel Fischer naspieval pre Dominiku Kavaschovú pieseň 


Galéria

Dominika Kavaschová

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články