°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Pred 33 rokmi hrala v Hriešnom tanci 17-tku, dnes má 60... Aha, ako vyzerá Jennifer Grey!

Jennifer Grey v Hriešnom tanci
Jennifer Grey v Hriešnom tanci
Zdroj: Vestron Pictures
26.03.2020 00:01

LOS ANGELES - V čase, keď mala 27 rokov, zahrala sa na naivnú Baby v Hriešnom tanci. Od tých čias však uplynulo viac ako 30 rokov a z Jennifer Grey je čerstvá šesťdesiatnička. Jej výzor sa však nezmenil len vekom, ale aj plastikami.


Jennifer Grey sa narodila 26. marca 1960. Jej otcom je oceňovaný herec Joel Grey, mama Jo Wilder bola tanečnica a herečka. Jennifer sa tiež vrhla na štúdium tanca a herectva. Najprv debutovala v reklame ako 19-ročná, vo filme sa objavila v roku 1984 v dráme Reckless. 

Pred 33 rokmi hrala
Zdroj: Instagram JG

Jej najväčším úspechom bola úloha vo filme Hriešny tanec. Išlo o nízkorozpočtovú snímku, ktorá sa ale stala nesmrteľným hitom. Grey si tam ako 27-ročná zahrala o 10 rokov mladšiu Baby, ktorá sa na prázdninách v rezorte zamiluje do učiteľa tanca. V roku 1988 jej táto úloha vyniesla jedinú nomináciu na Zlatý glóbus v kariére. 

Hriešny tanec
Zdroj: Vestron Pictures

Jennifer si potom ešte zahrala vo viacerých filmoch a neskôr aj seriáloch, no žiadny už nemal taký ohlas. Herečka navyše podstúpila plastiku nosa a tým sa jej zmenil výraz tváre. Mnohí v nej už niekdajšiu Baby ani nespoznávajú. Naposledy si zahrala v seriáli Chirurgovia – spoznávate ju na snímke z nakrúcania? 

Pred 33 rokmi hrala
Zdroj: abc


Galéria

Jennifer Grey v Hriešnom Jennifer Grey zamlada Hriešny tanec - Patrick Jennifer Grey v seriáli

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev
FOTO: Vestron Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články