Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Slovenský sexsymbol má ženu snov: O 9 rokov staršia, ale... Poriadna dračica!

Alexander Bárta
Alexander Bárta
Zdroj: Michal Hudec
27.02.2021 00:01

BRATISLAVA - Po Zuzane Belohorcovej a Petre Polnišovej dnes dovŕšil 45 narodeniny aj herec Alexander Bárta. Už 16 rokov má po svojom boku kolegyňu Henrietu Mičkovicovú, ktorá je o 9 rokov staršia.


Alexander Bárta sa narodil 27. februára 1976. Vyštudoval konzervatórium v rodných Košiciach a potom pokračoval na VŠMU v Bratislave. 

Slovenský sexsymbol má ženu
Zdroj: TV JOJ

Pôsobil v divadlách v Trnave, Nitre aj Košiciach, v Bratislave bol súčasťou divadla Aréna, teraz je členom Slovenského národného divadla. 

Zahral si v niekoľkých filmoch, napríklad Vadí nevadí, Rozhovor s nepriateľom, Babie leto, Rukojemník, Mária Terézia, Pani Dokonalá. 

Seriálovú kariéru odštartoval v Rodinných tajomstvách, najviac sa zviditeľnil vďaka Paneláku. Potom sa objavil v projektoch ako Kriminálka Staré mesto, Horúca krv, Hoď svišťom, Chlapi neplačú, Za sklom, Milenky, Detektív Dušo, Delukse, Nový život, Hniezdo... 

Slovenský sexsymbol má ženu
Zdroj: TV JOJ

V súkromí je jeho život už 16 rokov spätý s Henrietou Mičkovicovou, ktorú spoznal v divadle. No nenabral okamžite odvahu osloviť ju. „Bál si sa ma, lebo som chodila v čiernych sieťovaných pančuškách,” vyhlásila kedysi dračica Henrieta v rozhovore pre Sme ženy. A ako ďalej doplnila, zrejme ho odrádzal aj fakt, že s kamarátkami tvorila hlučnú exhibicionistickú spoločnosť. 

Vekový rozdiel nikdy neriešili a ani to nie je potrebné. Veď Heňa vyzerá tak skvelo, že neinformovanému jedincovi by ani nenapadlo, že ich delí 9 rokov. Dvojica má spolu dcéru Ester. 

Slovenský sexsymbol má ženu
Zdroj: TV JOJ

Henrieta Mičkovicová v Búrlivom víne
Slovenský sexsymbol má ženu


Galéria

Alexander Bárta

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články