Slávny Billy Idol takto starne: Pozrite ale, akú kočku má v posteli! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Slávny Billy Idol takto starne: Pozrite ale, akú kočku má v posteli!

Billy Idol
Billy Idol
Zdroj: SITA
30.11.2019 00:00

LOS ANGELES - Všetci starneme! A hviezdy šoubiznisu nie sú výnimkou V prípade niektorých sa na ich zovňajšku podpísala aj búrlivá minulosť. Tú má za sebou aj dnešný oslávenec Billy Idol. 64-ročný rocker je stále aktívny a nuda mu nehrozí ani v súkromí. Od apríla minulého roka totiž randí so známou kráskou.


William Michael Albert Broad, dnes po celom svete známy ako Billy Idol, sa narodil 30. novembra 1955 v Middlesexe v Anglicku. Vraj bol výborný študent, avšak škola ho nudila. Raz mu učiteľ na okraj práce napísal - Billy is idle (Billy je lenivý, nečinný) - tým sa neskôr inšpiroval pri výbere svojho umeleckého mena.   

Billy Idol
Zdroj: youtube.com

Netrvalo dlho a Billy dokázal celému svetu, že vôbec nie je nečinný. Ako veľký fanúšik Sex Pistols a punku sa rozhodol tiež skúsiť šťastie na hudobnej scéne. Vystriedal viacero kapiel a založil skupinu Generation X. Keď sa v roku 1981 rozpadla, rozhodol sa vyskúšať sólovú kariéru. 

Billy Idol
Zdroj: youtube.com

Peroxidové nagélované vlasy, drsný výraz tváre a kožené oblečenie boli jeho poznávacími znameniami. Jeho kariéra sa rozbehla dobrým smerom a Billy sa tešil veľkej popularite. S ňou však prišli aj problémy s drogami a boj so závislosťou. Situácia bola taká vážna, že sa dokonca viackrát predávkoval.

V roku 1990 mal vážnu nehodu na motorke. Dokonca mu hrozilo, že príde o nohu. Vstúpil si však do svedomia a vrátil sa do Veľkej Británie, aby sa staral o ťažko chorého otca. Venoval sa aj svojim dvom deťom.    

Billy Idol
Zdroj: youtube.com

Billy Idol nebol nikdy ženatý. Jeho posteľou však prešlo množstvo žien. V čase najväčšej slávy vraj vo svojom nahrávacom štúdiu usporadúval orgie a bežný bol pre neho i sex s prostitútkami. V apríli 2018 vyšlo najavo, že tvorí pár s herečkou menom China Chow. Tá bola svojho času milenkou Marilyna Mansona či Keanu Reevesa. 

Billy Idol
Zdroj: SITA


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články