Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Magálová má stále šmrnc: Aha, ako vyzerala pred vyše 40 rokmi!

Kamila Magálová
Kamila Magálová
Zdroj: Jan Zemiar
16.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Kamila Magálová (69) sa naposledy predviedla ako vyšetrovateľka v seriáli Za sklom a takmer 70 rokov by jej hádal málokto. Stále má šmrnc a hoci mnohí si myslia, že ženy by mali mať dlhé vlasy, jej pôvab nechýbal ani s krátkym účesom.


Kamila Magálová sa narodila 16. novembra 1950. Rovnako ako jej starší brat Marián Slovák vyštudovala herectvo na VŠMU. Od roku 1982 je členkou činoherného súboru SND. 

Zdena Studenková a Kamila Magálová ako starenky na divadelných doskách
Magálová má stále šmrnc:
Zdroj: Ctibor Bachratý

Už v 70. rokoch sa začala objavovať v televíznych filmoch a stala sa populárnou herečkou. V roku 1977 sa napríklad objavila na titulnej stránke magazínu Eurotelevízia. V tom čase mala krátko pred tridsiatkou. Kamila vtedy nosila naozaj krátky účes, no na pôvabe jej to nijako neuberalo. 

Magálová má stále šmrnc:

Magálovú vyhľadávajú aj českí filmári, objavila sa napríklad vo filmoch Líbaš jako Bůh, Líbáš jako ďábel, v rozprávke Když draka bolí hlava, Tacho a iných. Obsadili ju aj do seriálu Terapie. Na Slovensku účinkovala napríklad v Odsúdených, Kolonáde a naposledy Za sklom. 

Dlhých 38 rokov bola vydatá za vysokoškolského pedagóga Slavomíra Magála. V roku 2011 sa však objavili paparazzi fotky Kamily s jej kolegom, dnes už zosnulým Mariánom Geišbergom. Herečka tvrdila, že o milenecký vzťah nešlo. Podľa istého rozhovoru bola v tom čase už dva roky podvádzanou ženou. 

Marián Geišberg a Kamila Magálová
Magálová má stále šmrnc:


Galéria

Kamila Magálová Zdena Studenková a Kamila Kamila Magálová pred vyše Marián Geišberg a Kamila Kamila Magálová v seriáli Kamila Magálová Kamila Magálová Kamila Magálová

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články