°C

Piatok, 28. február 2020. Meniny má Zlatica, zajtra Radomír.

10 rokov a všetko je inak: Jasmina Alagič sa poriadne zmenila!

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
Zdroj: Instagram J.A.
27.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Modelka a moderátorka Jasmina Alagič (30) sa dostala do povedomia pred 10 rokmi, keď ju novinári zvolili za Miss Médiá v rámci súťaže Miss Universe SR 2009. Od tých čias brunetka vyzrela a pomerne nedávno radikálne zmenila imidž. Je z nej už viac blondínka a s oveľa kratšími vlasmi. A v súkromnom živote má oveľa viac noviniek.


Jasmina Alagič sa narodila 27. júna 1989. Po otcovi jej v žilách koluje bosnianska krv, po mame zas maďarská. Energickosť a výrečnosť ju predurčili na úlohu moderátorky už počas školských čias. 

Verejnosť ju začala evidovať v roku 2009, keď na súťaži krásy získala titul Miss médiá. Zaujala svojím jemne exotickým výzorom a temperamentom. 

Jasmina Alagič v roku 2009 ako Miss Médiá.
10 rokov a všetko
Zdroj: TV JOJ, paparaci.sk

Neskôr sa Jasmina uplatnila ako moderátorka Fashion TV pod vedením Gabriely Drobovej. A následne dostala šancu v markizáckej SuperStar po boku Leoša Mareša. 

Aktuálne sa Alagič pripravuje na tú najkrajšiu úlohu vo svojom živote. Už čoskoro by mala na svet priviesť svoje prvé dieťatko. Bývalá Mis Médiá, ktorá bola k novinárom vždy milá, čaká bábätko s raperom Rytmusom. Ten sa v máji stal jej manželom. 

10 rokov a všetko
Zdroj: Instagram J.A.

Nedávno sa dokonca nastávajúca mamička rozhodla aj pre zmenu imidžu. Svoje povestné hnedé vlasy si nechala skrátiť a zosvetliť. Nový imidž Jasmine naozaj pristane, iba niektorí fanúšikovia si myslia, že teraz príliš pripomína Daru Rolins, s ktorou raper chodil vyše 6 rokov. 

10 rokov a všetko
Zdroj: Instagram JA


Galéria

Jasmina Alagič Jasmina Alagič v roku Jasmina Alagič v máji Jasmina Alagič zmenila imidž. Jasmina Alagič Jasmina Alagič ešte pred

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články