Divoký anjel bez štipky mejkapu: Hviezda telenoviel je aj tak krásna! | Topky.sk

Streda, 21. august 2019. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Divoký anjel bez štipky mejkapu: Hviezda telenoviel je aj tak krásna!

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Zdroj: profimedia.sk
19.05.2019 00:00

URUGUAJ - Môže si to dovoliť! Časy, keď sa celebrity báli toho, aby niekto videl ich prirodzenú tvár sú preč. Stále viac hviezd sa fanúšikom dokonca ukazuje bez akýchkoľvek príkras. K nim patrí i dnešná oslávenkyňa Natalia Oreiro, ktorú preslávila najmä telenovela Divoký anjel. Pozrite, sa, ako skvele táto 42-ročná herečka vyzerá!


Natalia Oreiro sa narodila 19. mája 1977 v hlavnom meste Uruguaja - Montevideo. Už od malička sa túžila stať umelkyňou. Ako 11-ročná účinkovala v televíznom programe, neskôr prišli viaceré reklamné spoty a na prahu dospelosti aj telenovely. 

Keď mala Natalia 21 rokov stvárnila ústrednú postavu Milágros v počine Divoký anjel, vďaka ktorej sa preslávila po celom svete. Je však nielen talentovanou herečkou, ale tiež úspešnou speváčkou a módnou návrhárkou. 

Natalia Oreiro ako Milágros v telenovele Divoký anjel.
Natalia Oreiro

Čo sa súkromia týka, keď mala Natalia 24 rokov vydala sa za o 20 rokov staršieho argentínskeho rockera Ricarda Molla. Tomu v roku 2012 porodila syna, ktorému dali meno Merlin.

Natalia sa stále udržiava v skvelej kondícii. Dbá nielen o svoju figúru, ale tiež o pleť. Vďaka tomu vyzerá skvele a pokojne sa môže ukazovať i nenalíčená. 

Natalia Oreiro
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články