Zmyselná herečka ohúri nahá aj oblečená: FOTO ako dôkaz! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Zmyselná herečka ohúri nahá aj oblečená: FOTO ako dôkaz!

Laetitia Casta
Laetitia Casta
Zdroj: SITA
11.05.2019 00:00

PARÍŽ - Krásna! Taká je francúzska herečka a modelka Laetitia Casta, ktorá dnes oslavuje 41. narodeniny. Očarujúca umelkyňa, ktorú preslávil i počin Asterix a Obelix, má sexepílu na rozdávanie. A srší z nej pri každej príležitosti. Aha!


Laetitia Casta sa narodila 11. mája 1978. Súčasťou šoubinzisu sa stala ako 15-ročná, keď sa začala venovať modelingu. V roku 1999 sa predviedla tiež ako herečka, a to v počine Asterix a Obelix, kde stvárnila zmyselnú Falbalu. 

Laetitia Casta
Zdroj: TF1 Films Productions

Odvtedy si Laetitia zahrala aj v ďalších filmoch a seriáloch. Pózovala pre tie najprestížnejšie magazíny a svoju tvár prepožičala do mnohých reklamných kampaní. Bola anjelikom Victoria´s Secret a v roku 1998 ju zvolili za najsexi ženu sveta. 

A právom. Veď krásou a šarmom ohúri aj dnes. Dôkazom sú zábery, ktoré vznikli pri spolupráci s renomovanými fotografmi. Laetitia je však očarujúca i vtedy, keď sa ukáže v spoločnosti. A pokojne môže byť zahalená od hlavy po päty, aj tak jej to pristane. 

Laetitia Casta
Zdroj: Albert Watson Photography/ Pirelli 2019

Laetitia Casta
Zdroj: Patrick Demarchelier/ US Vogue
 

Laetitia Casta
Zdroj: profimedia.sk

Popri kariére si Casta budovala tiež rodinku. S fotografom a režisérom Stéphanom Sednaouim má dcéru, hercovi Stefanovi Accorsimu porodila syna a dcéru. V roku 2017 sa vyala za herca Louisa Garela.    


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, TF1 Films Productions, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články