Piatok, 14. máj 2021. Meniny má Bonifác, zajtra Žofia.

Slávna Wonder Woman má slovenskú kópiu: Fanúšikovia bežali za markizáčkou z Telerána!

Gal Gadot ako Wonder Woman
Gal Gadot ako Wonder Woman
Zdroj: Warner Bros.
30.04.2019 00:01

LOS ANGELES/BRATISLAVA - Je krásna aj talentovaná a jej korene siahajú do Československa! Možno potom ani niet divu, že markizácku redaktorku si v zahraničí pomýlili práve s Gal Gadot (34), ktorá stvárňuje Wonder Woman vo vlastných filmoch alebo po boku Supermana či Batmana.


Gal Gadot sa narodila 30. apríla 1985 v Izraeli. Jej korene však siahajú až k nám. „Môj dedko sa narodil v roku 1928 v malej dedinke Mukačevo v bývalom Československu. Jeho celá rodina zmizla v 2. svetovej vojne. Len preto, že niekto povedal, že byť židom je nesprávnym náboženstvom,” prezradila kedysi Gal. Hoci dnes patrí Mukačevo k Ukrajine, v rokoch 1919 až 1938 bolo súčasťou Česko-Slovenska.

V roku 2004 sa stala Miss Izraelu a potom dva roky pôsobila v ozbrojených silách svojej krajiny. 

Slávna Wonder Woman má
Zdroj: United King Films

Jednu z prvých úloh dostala Gal v Rýchlo a zbesilo 4, kde však hralo množstvo hviezd a mnohým možno ani neutkvela v pamäti. Filmoví producenti si ju však všimli a neskôr dostala úlohu ako Wonder Woman. Vďaka tomu účinkuje aj v snímkach o Batmanovi a Supermanovi, resp. po boku ďalších hrdinov v Lige spravodlivých. 

Slávna Wonder Woman má
Zdroj: TASR

Vďak tomu je Gal vyhľadávanou celebritou a fanúšikovia sa idú pominúť od radosti, keď ju vidia. Niekedy si ju však pomýlia s nejakou inou ženou. A stalo sa to aj redaktorke markizáckeho Telerána Janke Slačkovej. Tá je aj tanečnicou a modelkou a vďaka tomu vyzerá zakaždým trochu inak, no niekedy naozaj dosť pripomína slávnu herečku. 

Počas pobytu v Miami zažila skutočný ošiaľ. „Prechádzala som po Lincoln Road a pribehla ku mne skupinka, že si chcú dať so mnou selfie. Oni si mysleli, že som Gal Gadot z Wonder Woman,” prezradila pred časom pre web markiza.sk Slovenka, ktorá sa už objavila aj v klipe Rickyho Martina. Iní si ju zas pomýlili s Emily Ratajkowski. 

Janka Slačková
Slávna Wonder Woman má
Zdroj: Instagram JS

Janka Slačková s kolegyňou Klaudiou Kristiníkovou
Slávna Wonder Woman má
Zdroj: Instagram JS


Galéria

Gal Gadot ako Wonder Gal Gadot Gal Gadot Janka Slačková Janka Slačková s kolegyňou Gal Gadot Gal Gadot Gal Gadot

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články