Silikónová babička zastavila čas: Aj na staré kolená ako sexbomba! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Silikónová babička zastavila čas: Aj na staré kolená ako sexbomba!

Dolly Parton
Dolly Parton
Zdroj: SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, File
19.01.2019 00:00

LOS ANGELES - Úplne iná, ako jej rovesníčky! Country speváčka, skladateľka a herečka Dolly Parton dnes oslavuje 73. narodeniny. Pri pohľade na ňu to však znie neuveriteľne. Silikónová kráska sa totiž aj na staré kolená pýši udržiavanou postavičkou, na tvári má len pár vrások a stále je verná svojmu sexi imidžu.


Dolly Parton sa narodila 19. januára 1946 ako štvrté z dvanástich detí a vyrastala v skromných pomeroch. Prvé pesničky začala skladať, keď ešte ani nechodila do školy. Ako 8-ročná sa naučila hrať na gitare, keď bola o rok staršia, začala spievať na verejnosti. Nasledovali vystúpenia v televíznych a rozhlasových reláciách. Ako 13-ročná nahrala svoj prvý album. Jej kariéra sa naplno rozbehla po skončení strednej školy.  

Dolly Parton ako 24 ročná.
Dolly Parton
Zdroj: profimedia.sk

Dolly je nielen skvelou skladateľkou, hudobníčkou a speváčkou, ale predviedla sa aj ako herečka. Debutovala začiatkom 80. rokov vo filme Od deviatej do piatej. Zahrala si aj vo viacerých ďalších počinoch. Spomenúť možno komédiu Mačacie zlato a Oceľové magnólie.  

Dolly Parton ako herečka.
Dolly Parton
Zdroj: 20th Century Fox

Dolly Parton a Sylvester Stallone vo filme Mačacie zlato.
Silikónová babička zastavila čas:
Zdroj: 20th Century Fox

Dolly Parton sa vydávala ako 20-ročná za Carla Deana. Deti nemali. Vďaka súrodencom je však viacnásobnou tetou a tiež krstnou mamou Miley Cyrus. 

Dolly Parton v súčasnosti.
Dolly Parton
Zdroj: SITA


Galéria

Dolly Parton Dolly Parton ako 24 Dolly Parton ako herečka. Dolly Parton  a Dolly Parton v súčasnosti. Dolly Parton Dolly Parton Dolly Parton

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, 20th Century Fox

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články