Najhorší darček Danka k narodeninám v živote: VIDEO Jeden omyl a takmer sa mu zrútil svet | Topky.sk

Sobota, 15. december 2018. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Najhorší darček Danka k narodeninám v živote: VIDEO Jeden omyl a takmer sa mu zrútil svet

Šimon volá Andrejovi Dankovi
Šimon volá Andrejovi Dankovi
Zdroj: SITA
15.08.2017 11:59

BRATISLAVA - Takýto darček zrejme nečakal. Televízia omylom zverejnila telefónne číslo šéfa SNS Andreja Danka. A to navyše v čase jeho narodenín. Topkám sa dokonca pochválil čitateľ, ktorý skúsil zavolať Dankovi. Predseda parlamentu mu dvihol a začala konverzácia. Pozrite si ju na VIDEU.


Andrej Danko 12. augusta oslavoval 43. narodeniny. Dočkal sa aj nečakaného "darčeka" od televízie JOJ. Tej sa podaril poriadny prešľap. V reportáži nechtiac zverejnili telefónne číslo na predsedu parlamentu Andreja Danka.

Najhorší darček Danka k
Zdroj: topky

To bola voda na mlyn všetkým, ktorí sa chceli známemu politikovi ozvať. Ba čo viac, niektorí to využili po svojom. Do redakcie sa nám ozval čitateľ Šimon, ktorý si nahral rozhovor s Andrejom Dankom na video. Zavolal mu, aby mu poprial všetko dobré. Dievča, ktoré to všetko nakrúcalo, sa zrejme dobre bavilo.

Pozrite si VIDEO a reakciu predsedu parlamentu

Po zverejnení jeho čísla mu volalo a písalo stovky čísel. "Volali mu aj písalo stovky neznámych čísel," prezradila pre Topky hovorkyňa parlamentu Zuzana Čižmáriková. Zrejme mu chceli niektorí naozaj zablahoželať k narodeninám.

Medzi inými sa našiel aj Slovák, ktorý Dankovi vynadal v smske. Šéf SNS mu odpovedal po svojom.

Najhorší darček Danka k
Zdroj: Facebook

Tento krok sa však predsedovi nepáči a chce od televízie ospravedlnenie. "Pán predseda si už zvykol na rôzne podrazy v politiky, ale nečakal, že niečo také urobí renomovaná televízia. Verí, že sa mu aj verejne ospravedlnia," dodala Čižmáriková.


Galéria

Šimon volá Andrejovi Dankovi

Nástroje k článkuZDROJ: TMZFOTO a
VIDEO: Topky, archív

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články