Situácia okolo Desmodu sa ukľudňuje | Topky.sk
Nedeľa, 20. jún 2021. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Situácia okolo Desmodu sa ukľudňuje

Zdroj: Facebook
01.06.2021 17:00

Len prednedávnom Slovenskom zarezonovala informácia o problémoch v známej kapele Desmod. Rozhodli sa ju totiž opustiť až štyria dlhoroční členovia a ísť vlastnou cestou. Zdá sa, že po čase sa situácia okolo Mária Kulyho Kollára a Desmodu upokojuje, čo poteší hlavne verných fanúšikov. K pôvodným členom kapely - ku Kulymu a Janovi Škorcovi (bicie) pribudli noví členovia (Mirka Šimková - gitara, Juraj Varga – basa, Zoli Tóth – klávesy, Adam Mičinec – gitara). Všetko sú to skvelí muzikanti a na pohlaď aj sympatický ľudia, čo je dobré hlavne pre budúcnosť kapely Desmod.


Nová zostava prináša aj nový vietor do plachiet. Kapela má už prichystaný bohatý program v podobe akustických Unpluuged koncertov na leto, ktorý sa im rýchlo zaplnil. Kuly a jeho nová zostava zahrajú aj na nových miestach, na ktorých sme ich ešte hrať nevideli.

Ako prvé oficiálne vystúpenie novej zostavy na Slovensku ich budú môcť fanúšikovia vidieť v Stupave už 27.6.2021. ,,Záujem o koncert je obrovský" povedala nám Nina Šranková - prevádzkarka známej reštaurácie Plecháč, kde sa má koncert odohrať. Za reštauráciou majú krásnu lúku, kde usporadúvajú koncerty – ideálne miesto na podobné podujatia. ,,Ľudia však najprv  mali obavy" dopĺňa Nina. ,,Keď sme informáciu dali na našu stránku, začali sa nás pýtať, či bude naozaj spievať Kuly. Postupne sa ale situácia ukľudnila, a ľudia sa už koncertu nevedia dočkať. Polovica vstupeniek sa predala už v prvých dňoch".

Ďalším netradičným miestom unplugged vystúpenia je prostredie Smolenického zámku, kde ich budú môcť fanúšikovia vidieť 16.7.2021 ,,Aj u nás je veľký záujem o koncert. Ľudia sú veľmi zvedaví na novú zostavu okolo Kulyho a romantické prostredie tohoto krásneho zámku je na podobné podujatia ako stvorené," hovorí organizátor podujatia v Smoleniciach - Radovan Polášek.

Trio nových miest na koncertovanie s novou zostavou dopĺňa zrúcanina hradu Beckov, kde sa koncert uskutočni v závere leta 20.8.2021 ,,Sme veľmi radi, že Desmod zavíta aj na náš krásny hrad, ktorý sa pýši svojou neopakovateľnou atmosférou," povedal Peter Pastier, riaditeľ hradu Beckov.

Na záver hádam len dodať, že všetko zlé je aj na niečo dobré - nová zostava Desmodu a Kulyho nenapodobiteľný hlas prinesú fanúšikom krásne zážitky a postupne aj nové skladby. Hudba má predsa tú moc ľudí spájať.

Situácia okolo Desmodu sa
Zdroj: Predpredaj.sk

Vstupenky na letné akustické koncerty Desmod nájdete na Predpredaj.sk.

- reklamná správa - 


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články