Letom so stretom na Aerofeste | Topky.sk

°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Letom so stretom na Aerofeste

Aerofest
Aerofest
Zdroj: Aerofest
24.03.2020 09:00

Fanúšikovia letectva a adrenalínu sa tohto roku budú mať opäť na čo tešiť. Interaktívne letecké múzeum Hangár X oslávi tento rok svoje tretie narodeniny a to vo veľkom štýle. Aj tento rok sa návštevníci môžu tešiť na program nabitý nekončiacou zábavou.


Trenčianske letisko je známe aj vďaka modernému leteckému múzeu. To od roku 2017 prilákalo k svojím bránam tisícky návštevníkov. Pýšiť sa môže najmä svojou zbierkou plne funkčných, československých lietadiel. 10 členná letka, medzi ktorými nájdete velikánov ako Zlín-526 alebo L-410 Turbolet sú dôvodom návštev z celého sveta. 

Aerofest
Zdroj: Aerofest

Tretie výročie svojho fungovania sa v Hangáre X rozhodli osláviť vo veľkom štýle prostredníctvom festivalu AEROFEST by HANGÁR X. Môžete sa tešiť na bohatý sprievodný program, v ktorom uvidíte známe tváre z televízie ako herci zo seriálu Oteckovia alebo Paci Pac. O hudobnú stránku festivalu Aerofest sa postarajú HEX, LE PAYACO, HUDBA Z MARSU, gitarová, bigbítová skupina The Players a DJ Lieskovský. Keby vám náhodou pri tanci vyhladlo, počas celého festivalu sa v areáli budú nachádzať aj stánky Food Festivalu

Aerofest
Zdroj: Aerofest

Aerofest
Zdroj: Aerofest

Dych zatajíte pri napínavej leteckej šou alebo počas jazdy na obrnenom transportéri. 

Okrem sprievodného programu sa však môžete tešiť na veľkú udalosť. Krst nového člena do zbierky, legendárne lietadlo L-200 Morava. Ak budete mať chuť prežiť atmosféru leteckého múzea naplno, môžete si skúsiť pilotovať vlastné lietadlo v leteckom simulátore alebo sledovať priebeh dňa z vtáčej perspektívy vďaka možnosti vyhliadkového letu po okolí. Tak čo, vidíme sa 23.5. v Trenčíne na Aerofest by Hangár X?

Aerofest
Zdroj: Aerofest

-reklamná správa-


Galéria

Aerofest Aerofest Aerofest Aerofest Aerofest

Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články