Skazená, ale sexi: Jennifer Lopez je späť ako prefíkaná zlatokopka | Topky.sk

°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Skazená, ale sexi: Jennifer Lopez je späť ako prefíkaná zlatokopka

Zdroj: Forum film
07.10.2019 12:00

Do kín prichádza najnovší film s Jennifer Lopez, v ktorom nebude núdza o poriadne horúce scény! ZLATOKOPKY rozprávajú príbeh podarenej štvorice striptérok, ktoré spojili svoje sily a začali šikovne presúvať peniaze bohatých klientov z Wall Street do svojich vreciek.


Destiny (Constance Wu) tancuje v klube a nemá jednoduchý život – manažéri, DJ-ovia aj barmani očakávajú svoje provízie a jej po celonočnej šichte zostáva len smiešna suma peňazí. Všetko sa zmení vo chvíli, keď spoznáva Ramonu (Jennifer Lopez), najväčšiu hviezdu klubu, ktorá dokonale ovláda tanec pri tyči. Padnú si do oka a Ramona naučí Destiny okrem zopár tanečných  vychytávok aj tú najdôležitejšiu vec – že pokiaľ nechce byť tou podvedenou, musí podvádzať sama.

Skazená, ale sexi: Jennifer
Zdroj: Forum film

Spoločne sa ďalšími dvoma dievčatami vymyslia plán, ktorý im splní sen a prinesie kopu peňazí. Pomôžu si špeciálne namiešaným koktailom, po ktorom ich zákazníci nie sú schopní odolať ženským pôvabom a prestanú sledovať, koľko utrácajú. To, čo nejaký čas spoľahlivo funguje, sa však v istom okamihu vymkne spod kontroly.

Jennifer Lopez, ktorá film aj produkovala, zaujal na ZLATOKOPKÁCH fakt, že hovoria o chamtivosti, moci a o tom, ako sa partia dievčat, ktoré sa živia “lacným” spôsobom, pokúsi nájsť svoje šťastie. „To, čo robia, nie je úplne v súlade s morálkou, ale oni tú hru nevymysleli. Len sa pokúsili vyrovnať šance pre obe strany. Je to príbeh o dobre, zle a o tom, ako ďaleko je človek ochotný zájsť v snahe splniť si svoj sen.“

Skazená, ale sexi: Jennifer
Zdroj: Forum film

Herečky, ktoré stvárnili exotické tanečnice, čakalo niekoľko výziev, ale určite najväčšou bolo natrénovať tanec pri tyči v striptízovom klube. Nikdy v živote ma tak neboleli svaly, ako keď som cvičila pri tyči,” popisuje Constance Wu svoju skúsenosť  so špeciálnymi choreografiami.

Dokonca ja Jennifer Lopez, ktorá tancuje denne už dlhé roky, hovorí že to bola jedna z najťažších vecí, aké kedy robila. Príprava na tento filmov trvala takmer 6 mesiacov. Mala som so sebou prenosné pódium a tyč v každom jednom meste,  ktoré som navštívila, takže som nevynechala ani jednu lekciu. Zapájala som svaly, o ktorých som ani nevedela, že ich mám, takže s každej hodiny som odchádzala s čerstvými modrinami. Moje plecia a chrbát sa zotavujú ešte teraz.”

Skazená, ale sexi: Jennifer
Zdroj: Forum film

Výsledky tejto driny určite stoja za to, a preto si ZLATOKOPKY nenechajte ujsť. V kinách sa premietajú od 10. októbra.

-reklamná správa-


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články