Lunetic dva dni po sebe totálne vypredal Prahu a mieri k nám | Topky.sk
Sobota, 4. december 2021. Meniny má Barbora, zajtra Oto.

Lunetic dva dni po sebe totálne vypredal Prahu a mieri k nám

Zdroj: Lunetic
08.11.2018 12:00

V susednej Českej republike v týchto dňoch vrcholí úspešné veľké narodeninové turné českého hudobného fenoménu, skupiny Lunetic. Najznámejší boyband našich končín odohrá túto jeseň až 22 koncertov v Slovenskej a Českej republike. Na Slovensko dorazí na 2 veľké koncerty presne o týždeň.


Fanúšičky spoločne s naším najznámejším boybandom oslavujú výročie 20 rokov Luneticu na hudobnej scéne a spolu spomínajú na hystériu spred dvoch dekád na vypredaných koncertoch. Veľký úspech zaznamenalo turné najmä v domácom meste skupiny, Litvínove, kde odohrala kapela 21. septembra otvárací koncert turné, ktorý okamžite vypredala a tiež v Prahe, v ktorej odohrala dva dni po sebe 14. a 15. októbra beznádejne vypredané koncerty.

Lunetic dva dni po
Zdroj: Lunetic

Na budúci týždeň Lunetic dorazí na Slovensko. Vo štvrtok 15. novembra odohrá koncert v bratislavskom Majestic Music Clube a v piatok 16. novembra v prešovskom ENCORE the clube. Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk.

Slovenských fanúšikov pozýva Lunetic na koncerty v osobnej videopozvánke:

Najslávnejšia chlapčenská skupina v našej histórii sa vrátila v hudobnom comebacku roka na koncertnú oslavu svojho 20. výročia na scéne v plnej pôvodnej 4-člennej zostave s Martinom Kociánom. Boyband pricestuje na Slovensko v sprievode živej kapely.

Lunetic dva dni po
Zdroj: Lunetic

Lunetic sa zároveň stretne osobne so 100 najskalnejšími slovenskými fanúšičkami. V rámci turné sú totiž v predaji aj špeciálne vstupenky, ktoré sú kombináciou vstupu na autogramiádu a vstupu na koncert po nej. Autogramiáda sa uskutoční v deň koncertu v Bratislave v Majestic Music Clube.

V rámci slovenského turné sa mal odohrať aj tretí koncert v sobotu 17. novembra v banskobystrickom klube Ministry of Fun. Ten, však organizátori z technických príčin presunuli na jar 2019. Nový termín koncertu oznámia už čoskoro.

LUNETIC TOUR - 20 ROKOV – SR

15.11.   Bratislava - Majestic Music Club

16.11.   Prešov – ENCORE the club

17.11.   Banská Bystrica - Ministry of Fun – PRESUNUTÉ NA JAR 2019

-reklamná správa-


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články