Speváčka Natalie Imbruglia príde do Trenčína! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Speváčka Natalie Imbruglia príde do Trenčína!

Zdroj: PR
23.08.2017 11:00

Austrálska speváčka, skladateľka, herečka a modelka Natalie Imbruglia zavíta 28. novembra do trenčianskeho Piano Clubu. Po druhýkrát budeme mať možnosť zažiť koncert známej speváčky so sprievodnou skupinou.


Piesne Natalie poznáme z vysielania snáď všetkých slovenských rozhlasových staníc. Na najvyššie priečky svetových hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle.

Stačí si spomenúť na množstvo ďalších strhujúcich hitov ako napríklad Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression, Shiver a tiež vydarené aktuálne covery mužských umelcov vydané na albume Male (2015) spracované žensky, elegantne a s veľkým nadhľadom do štýlových akustických verzií (napr. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball Damiena Ricea, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga).

Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 rádových albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej znaèky.

Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku.

Natalie Imbruglia LIVE

28.11.2017, Trenčín, Piano Club, 20:00 hod.

Vstupenky v sieti  

Speváčka Natalie Imbruglia príde
Zdroj: PR

Ďalšie koncerty:

29.11.2017, Brno, Semilasso, 20:00 hod. VSTUPENKY

30.11.2017, Praha, SaSaZu, 20:00 hod. VSTUPENKY

Oficiálny web.

- reklamný článok - 


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články