Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Prvá reakcia kotlebovcov na volebný úspech je tu: Začíname boj za oslobodenie Slovenska!

Marián Kotleba
Marián Kotleba
Zdroj: SITA
06.03.2016 11:14

BANSKÁ BYSTRICA – Kotleba – Ľudová strana (ĽS) Naše Slovensko ďakuje každému voličovi, ktorý sa nenechal zastrašiť a odradiť "lživou mediálnou propagandou" a dal jej hlas. Konštatoval to dnes pre TASR Rastislav Schlosár, podpredseda ĽS Naše Slovensko.


"Strana chce v prvom rade poďakovať Bohu, bez ktorého pomoci, by sme tento úspech nikdy nedosiahli," uviedol. Podľa Schlosára chcú urobiť všetko pre to, aby dôveru ľudí nesklamali. "Úspech našej strany v parlamentných voľbách je dôkazom toho, že občania SR už majú dosť takzvaných štandardných politických strán, ktoré už desaťročia ničia Slovensko a slúžia cudzím záujmom, ktoré nám diktujú z Bruselu a Washingtonu. Vstup ĽS Naše Slovensko do Národnej rady SR je historickým medzníkom, ktorým sa začal náš boj za oslobodenie Slovenska a obnovenie jeho suverenity na parlamentnej pôde," zdôraznil Schlosár.

Podľa neho ich účasť v parlamente je dobrou správou pre všetkých slušných ľudí, ktorí majú dosť "zlodejov v kravatách aj parazitov v osadách". "Dnešným dňom môže oslavovať každý občan Slovenska, ktorý chce Slovensko založené na národnom, sociálnom a kresťanskom princípe. Tešiť sa môže každý, kto chce Slovensko spravodlivé, kde bude platiť zákon pre všetkých rovnako a Slovensko, kde budú národné záujmy jeho obyvateľov vždy na prvom mieste," dodal podpredseda ĽS Naše Slovensko.


Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články