Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

VIDEO Ruský satelit odhalil nové tajomstvo teroristov: Najväčšie bohatstvo pašujú do Turecka

Zdroj: youtube/rt
26.12.2015 21:20

MOSKVA – Čo robilo takmer 12-tisíc nákladiakov s cisternami ropy na turecko-irackej hranici? Ruskí odborníci majú len jediné vysvetlenie. Teroristi sa ropu snažia prepašovať novými cestami.


Moskva tvrdí, že má v rukách nezvratný dôkaz. Na turecko-irackej hranici sa pomocou družice podarilo nasnímať tisíce nákladných áut prevážajúcich ropu. Tá má podľa byť podľa ruských ozbrojených síl a tajných služieb pašovaná do Turecka extrémistami zo sýrskej teroristickej organizácie Daeš. Radikáli si zvolili inú, severnú trasu, pretože sa chceli vyhnúť ruskému bombardovaniu, uvádza RT.com. Zo sýrskej provincie Dajr az-Zaur potom ďalej putujú k irackej hranici cez Zakho a Mosul. Konečným bodom trasy však aj napriek odklonu ostáva Turecko.

Dávajte si pozor na to, čo kričíte pri sexe: Susedka takmer z rozvášnenej ženy urobila teroristku Daeš

Dôkaz, ktorý nasnímali Rusi, má slúžiť na potvrdenie predchádzajúceho podozrenia a obvinenia Moskvy, že Turecko obchoduje s teroristami. Ruské letectvo malo doteraz zničiť asi 2 000 cisterien používaných teroristami na prepravu ropy a posledný týždeň mali lietadlá zneškodniť niekoľko konvojov s ropou a zariadení na spracovanie a ťažbu čierneho zlata.

VIDEO Ruský satelit odhalil
Zdroj: youtube/rt


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: zhFoto a
VIDEO: Youtube/RT

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články