Ťahy na voliča naberajú na obrátkach: FOTO výzva pre čitateľov, ak ste ich zažili aj vy! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Ťahy na voliča naberajú na obrátkach: FOTO výzva pre čitateľov, ak ste ich zažili aj vy!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: topky
10.11.2014 14:35

BRATISLAVA - Opäť sa po štyroch rokoch schyľuje ku komunálnym voľbám a spolu s nim sa opäť objavujú ťahy na voliča, ktorými sa súčasní starostovia a primátori snažia udržať svoje doterajšie miesto. Aj vy ste sa stali svedkom niečoho podobného?


Obyvatelia mnohých slovenských dedín a miest majú na svojich najvyšších predstaviteľov ťažké srdce. Majú totiž pocit, že celé štyri roky, čo je dĺžka ich funkčného obdobia, zaspali na vavrínoch a zabudli na svoje predvolebné sľuby o tom, čo všetko pre danú obec urobia.

A máme tu ďalšie komunálne voľby, ktoré majú tú čarovnú moc, že pôsobia ako budíček. Primátori a starostovia si zrazu pospomínali na svoj volebný program a za pár týždňov či dokonca dní sa snažia dobehnúť to, čo nespravili za niekoľko rokov.

Chodník v bratislavskom Ružinove sa podarilo opraviť rekordne rýchlo - za jeden deň
Ťahy na voliča naberajú
Zdroj: topky

Aj vy ste nedávno zobudili a pred domom videli robotníkov narýchlo opravujúcich chodník, ktorý bol v dezolátnom stave už roky? Alebo vám cestu do práce križuje námestie, na ktorom ste si ešte donedávna ničili topánky, a ktoré sa podarilo akoby zázrakom zrenovovať za niekoľko dní? Ak ste stali svedkom podobného "zmŕtvychvstania" chodníkov, ihrísk či iných miestnych komunikácií, neváhajte a pošlite nám ich fotografie na tipy@topky.sk spolu s upresnením miesta a dátumu, kedy približne sa renovácia začala. Galériu tých najlepších následne zverejníme!


Galéria

Ilustračné foto Chodník v bratislavskom Ružinove

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Topky

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články