Kandidáti na župných poslancov: BSK, Volebný obvod 1, Bratislava - Staré Mesto | Topky.sk

Nedeľa, 21. apríl 2019. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Kandidáti na župných poslancov: BSK, Volebný obvod 1, Bratislava - Staré Mesto

Nástroje k článku



ZDROJ: ph
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Ilustračné foto
Ilustračné foto
10.10.2017 12:00

BRATISLAVA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Bratislavskom samosprávnom kraji za Staré Mesto. Zvolení budú traja poslanci.


Por. číslo

Meno a priezvisko, titul

Vek

Zamestnanie

Obec trvalého pobytu

Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát

1

Zuzana Aufrichtová, Ing. arch.

42

urbanistka

Bratislava - Staré Mesto

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

2

Pavol Baxa, Ing.

59

projektový manager

Bratislava - Staré Mesto

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

3

Ľubica Blašková, PhDr.

62

vysokoškolský učiteľ

Bratislava - Staré Mesto

NOVÝ PARLAMENT

4

Ľubomír Boháč, Ing. arch.

60

architekt

Bratislava - Staré Mesto

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

5

Martin Borguľa, Ing., MBA

40

občiansky aktivista

Bratislava - Staré Mesto

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

6

Jana Cehláriková, JUDr. Mgr.

29

štátna zamestnankyňa

Bratislava - Staré Mesto

Slovenská národná strana

7

Marta Černá, RNDr.

81

predsedníčka Fóra spotrebiteľov

Bratislava - Staré Mesto

Nezávislé fórum

8

Martin Gajdoš, Ing. arch.

39

architekt urbanista

Bratislava - Staré Mesto

nezávislý kandidát

9

Michaela Hornáčková

27

živnostník

Bratislava - Staré Mesto

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

10

Miroslav Hoschek, Ing.

57

ekonóm

Bratislava - Staré Mesto

NOVÝ PARLAMENT

11

Ján Hraško

54

podnikateľ

Bratislava - Staré Mesto

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

12

Boris Kábele

52

živnostník

Bratislava - Staré Mesto

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

13

Gabriel Kollár, Ing.

65

ekonóm

Bratislava - Staré Mesto

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

14

Miroslav Kollár, Ing., MHA

68

vysokoškolský učiteľ, občiansky aktivista

Bratislava - Staré Mesto

nezávislý kandidát

15

Ján Kopas

55

výtvarník

Bratislava - Staré Mesto

Komunistická strana Slovenska

16

Martin Kormúth, Mgr.

24

právnik, ochranár

Bratislava - Staré Mesto

Strana zelených Slovenska

17

Milan Lopašovský, PharmDr.

54

farmaceut

Bratislava - Staré Mesto

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

18

Barbora Oráčová, Mgr. PaedDr., PhD.

45

poslankyňa Starého Mesta

Bratislava - Staré Mesto

nezávislý kandidát

19

Jozef Sivák, Mgr., CSc.

72

vedecký pracovník

Bratislava - Staré Mesto

NOVÝ PARLAMENT

20

Jana Španková, Ing.

53

vicestarostka

Bratislava - Staré Mesto

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

21

Radoslav Števčík, Mgr.

47

starosta Starého Mesta

Bratislava - Staré Mesto

nezávislý kandidát

22

Miroslav Šuňal, Mgr.

45

politológ

Bratislava - Staré Mesto

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

23

Peter Tatár, MUDr., CSc.

64

lekár

Bratislava - Staré Mesto

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

24

Marián Tkáč, Ing.

38

podnikateľ, ekonóm

Bratislava - Staré Mesto

Slovenská národná strana

25

Matej Vagač, Ing.

49

občiansky aktivista Bratislava

otvorene

Bratislava - Staré Mesto

nezávislý kandidát

26

Martin Valent, Mgr.

59

režisér

Bratislava - Staré Mesto

Strana zelených Slovenska

27

Peter Velčický, Ing.

46

technický manažér

Bratislava - Staré Mesto

Slovenská národná strana


Najčítanejšie články