Najkrajšie vianoce: VIDEO Chlapec sa rozplače po tom, čo dostane pod stromček nového otecka | Topky.sk

°C

Sobota, 8. august 2020. Meniny má Oskár, zajtra Ľubomíra.

Najkrajšie vianoce: VIDEO Chlapec sa rozplače po tom, čo dostane pod stromček nového otecka

28.12.2016 22:00

BRATISLAVA - Nie je nič krajšie, ako keď sa malé dieťa rozplače od radosti z vianočného darčeku. Internetom koluje virálne video z rozbaľovania vianočných darčekov jednej americkej rodiny. To, čo dostal malý Landon, sa len tak nevidí. Rodičia mu nachystali neobyčajné prekvapenie.


Janelle Rice nakrútila svojho syna Landona (11), ako si rozbalil svoj doteraz najkrajší vianočný darček. Odmalička túžil o adopcii svojim nevlastným otcom a zmenou svojho mena. A tak dostal to, na čo sa najviac tešil. Oficiálnu adopciu. "Landon veľmi túžil byť adoptovaný mojim manželom Danielom a chcel si tiež po ňom zmeniť meno," povedala šťastná mamička portálu Mashable.

Najkrajšie vianoce: VIDEO Chlapec
Zdroj: Facebook

Janelle video rozbaľovania zavesila na Facebook. Od nedele dodnes ho videlo neuveriteľnýych 35 miliónov ľudí a takmer 400 tisíc ho zdieľalo. Americká rodina takú popularitu zrejme nečakala.

Pozrite si reakciu malého Landona na videu

Landon sníval o adopcii už od malička. Ako sám prezradil po prvý raz, keď mal 5 rokov, chcel si ocka "vziať rovnako ako mama". Rodičia preto dlho s rozhodnutím neváhali a niekoľko mesiacov pred Vianocami tajne pracovali na adopcii a zmene mena malého chlapca.

Najkrajšie vianoce: VIDEO Chlapec
Zdroj: Facebook

Ako Janelle priznala, pre ňu a svojho manžela, nevlastného otca Landona, to bola iba formalita. Pre Landona to však bol jednoznačne najkrajší darček.

Daniel a Janelle
Najkrajšie vianoce: VIDEO Chlapec


Galéria

Daniel a Janelle

Nástroje k článkuZDROJ: TMZFOTO a
VIDEO: Janelle Rice

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články