Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Erik ostal totálne zaskočený: VIDEO Na prechádzke lesom objavil ukrytú vianočnú pohromu

Vinník si s likvidáciou stromčekov nedal veľa práce.
Vinník si s likvidáciou stromčekov nedal veľa práce.
Zdroj: Facebook/Erik
10.01.2017 15:50

BERNOLÁKOVO – Cintorín vianočných stromčekov. Tak by sa dal opísať pohľad, ktorý sa naskytol Tomášovi na prechádzke v lese. Cestu smerom ku golfovému ihrisku v Bernolákove lemovali stovky vyhodených symbolov najkrajších sviatkov roka.


„Takto končia po Vianociach nepredané stromčeky,“ myslí si Erik, ktorý počas nedeľnej prechádzky v prírode narazil na nezvyčajné smetisko. „Stromčeky sa nachádzali v lesíku. Ak by ste boli v Ivanke pri Dunaji a šli by ste po Poľovníckej ulici až na koniec, dostali by ste sa k akejsi farme alebo ranču. Keby ste potom pokračovali  ďalej do lesa po cestičke v smere na golfové ihrisku v Bernolákove, narazíte na stovky týchto vyhodených stromčekov,“ opísal pre Topky Erik.

Desať užitočných tipov, ako zrecyklovať vianočný stromček

„Je to podľa mňa neúcta k prírode. Vyhodili ich ešte v sieťkach. Smutný pohľad,“ dodal Erik, ktorý svoje video zverejnil na Facebooku. „Podľa mňa ich vyhodila jedna firma, ktorej ostalo veľa stromčekov a nevedeli, čo s tým,“ komentovala video Barbora. Kto a prečo stromčeky takto bezcitne vyhodil, však ostáva záhadou.

Erik ostal totálne zaskočený:
Zdroj: Facebook/Erik

Erik ostal totálne zaskočený:
Zdroj: Facebook/Erik

 

 


Galéria

Vinník si s likvidáciou

Nástroje k článkuZDROJ: zhFoto a
VIDEO: Facebook/Erik

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články