Otestujte sa, koľko viete o Európe | Topky.sk

Pondelok, 23. júl 2018. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Otestujte sa, koľko viete o Európe

Kniha Poznáš Európu
Kniha Poznáš Európu
07.12.2017 09:00

Je tu nová spoločenská hra pre všetkých, ktorí majú radi cestovanie. Potúlajte sa po Európe, spoznávajte jednotlivé krajiny a otestujte sa, koľko toho poznáte.


Vydavateľstvo DAJAMA pripravilo krásny predvianočný darček – náučno-vedomostnú spoločenskú hru Poznáš Európu?

Hra je určená zvedavým deťom a dospelým, ktorí majú radi poznávanie a objavovanie Európy. Hra je putovaním po európskych krajinách na podklade dvoch ilustrovaných herných plánov mapy Európy s viac ako 800 otázkami.
Cieľom hry je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať jednotlivé európske štáty, ich prírodu, históriu, kultúru a umenie a naučiť sa o nich viac, ako sú len bežné informácie.

Viete, koľko európskych hlavných miest leží na Dunaji alebo čo sú to bliny?
Či koľko štátov sa radí k alpským krajinám a podľa akého zvieraťa sa odvodzuje názov Kanárske ostrovy?

Odpovede nájdete na viac než 800 hracích kartičkách.

Hra Poznáš Európu? je výbornou hrou do akejkoľvek spoločnosti. Ponúka poučenie i zábavu. Radosť z toho, keď viete a zamyslenie, koľko toho ešte neviete.
Ideálna nielen pre deti, mladých, ale aj dospelých.

Hru pripravili geograf Daniel Kollár a historik Juraj Kucharík, za prispenia ďalšieho geografa Klimenta Ondrejku a grafičky Daniely Kollárovej samozrejme pod vedením vydavateľstva DAJAMA.
„Otázky z prírody, histórie, kultúry a umenia sú rovnomerne rozdelené na kartičkách podľa jednotlivých európskych krajín a nechýbajú ani rôzne zaujímavosti, prekvapenia a rôzne chytáky,“ približuje hru hlavný autor Daniel Kollár.

Dajama si už v minulosti získala milovníkov hier tromi kúskami: Poznáš Slovensko? Poznáš Tatry? a Poznáš Bratislavu?

Ak teda budete uvažovať nad vhodným darčekom, hru Poznáš Európu? nájdete v internetovom obchode iPark.sk. Osobný odber možný prostredníctvom služby Zásielkovňa až na 101 pobočkách po celej SR. Do 18.12.2017 OSOBNÝ ODBER V KOŠICIACH ZADARMO >>


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články