Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Tajomný gén Atlantídy zasiahol Slovensko!!

Tajomný gén Atlantídy zasiahol Slovensko!!
Tajomný gén Atlantídy zasiahol Slovensko!!
30.04.2015 09:00

JE TO TU! Najväčšia záhada všetkých čias... HISTÓRIA ľudskej rasy... Bude odhalená. Kniha, ktorá sa na Amazone umiestnila v TOP 12.


TAJOMNÝ GÉN ATLANTÍDY je provokatívny technotriler o globálnych genetických experimentoch a pradávnych sprisahaniach a mystériách ľudskej evolúcie. Výskumná loď objavila pri pobreží Antarktídy záhadnú štruktúru pochovanú hlboko v ľadovci. Bola tam celé tisícky rokov, a nie je ľudským výtvorom. Immari si myslia, že vedia, čo to je, ale nechcú nič riskovať. Nadišiel čas, aby zrealizovali svoj veľký plán: ľudstvo sa musí buď ďalej vyvíjať, alebo v krátkom čase zahynúť.

Doktorka Kate Warnerová odišla pred štyrmi rokmi do Jakarty v Indonézii, kde sa jej podaril nečakaný objav: liek na autizmus. Alebo si to aspoň myslí. No netuší, že to, čo objavila, je v skutočnosti oveľa nebezpečnejšie. Jej výskum by mohol prepísať ľudské dejiny a naštartovať ďalšiu fázu ľudskej evolúcie.

Kate a agent David sa pustili do pretekov s časom, aby odhalili globálne sprisahanie a zistili pravdu o tajomnom géne Atlantídy... a ľudského pôvodu. Dostanú sa do vzdialených kútov sveta a do tajov svojej vlastnej minulosti. Immari sú im v pätách a nezastavia sa doslova pred ničím. Záleží im len na jedinom: nájsť gén Atlantídy a aktivovať ďalšiu fázu ľudskej evolúcie. Aj za tú cenu, že by museli zabiť 99,9 % svetovej populácie. David a Kate ich môžu zastaviť... ak dokážu jeden druhému veriť. A zostať nažive.

Toto sci-fi dobrodružstvo je prvou knihou z akčnej trilógie od A. G. Riddleho.

Vydavateľstvo Motýľ už pracuje na preklade ďalších pokračovaní Desivý mor Atlantídy a Zázračný svet Atlantídy. Máte sa na čo tešiť, pretože ide o svetovo uznávaný bestseller, o ktorom sa vedú vášnivé diskusie. Tajomný gén Atlantídy bol preložený do 18 jazykov a predalo sa viac ako milión výtlačkov po celom svete. Spoločnosť CBS Film kúpila ku knihe filmové práva a onedlho sa začne s nakrúcaním filmu. 

Tajomný gén Atlantídy zasiahol

Kniha Tajomný gén Atlantídy sa nachádza v ponuke internetového obchodu iPark.sk. Osobný odber po celej SR zdarma>>

 -reklamná správa-


Galéria

Tajomný gén Atlantídy zasiahol Riddle

Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: Vydavateľstvo Motýľ

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články