Farmári Frčková a Kováč šokujú: Po 3 mesiacoch ako manželia! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Farmári Frčková a Kováč šokujú: Po 3 mesiacoch ako manželia!

Lucia Frčková a Adam Kováč ako nevesta a ženích.
Lucia Frčková a Adam Kováč ako nevesta a ženích.
23.06.2012 11:00

BRATISLAVA – Idú na to zhurta! Lucia Frčková (28) a Adam Kováč (23) sa zblížili vďaka účinkovaniu v markizáckej šou Farma. Hoci od momentu, kedy medzi nimi preskočila povestná iskra, ubehli len tri mesiace, obaja berú svoj vzťah skutočne vážne. Dvojica sa na sociálnej sieti najnovšie pochválila záberom, na ktorom pózujú ako mladomanželia.


Vyskúšali si to! Lucia a Adam si povedali svoje „áno“ zatiaľ len nanečisto. Istý svadobný salón ich totiž oslovil s ponukou nafotiť sériu romantických fotografií.  Ako nám blondínka v súvislosti s tým prezradila, v úlohe nevesty a ženícha mali spoločne s priateľom zmiešané pocity.

„Bolo veľmi zvláštne vidieť sa navzájom v takomto elegantnom oblečení. Smiali sme sa, lebo na farme sme sa do seba zaľúbili v špinavých teplákoch,“ poznamenala s úsmevom Lucia. Hoci si párik fotenie užíval, potrápil sa s nepríjemnými horúčavami. „Bolo strašne teplo, takže nám museli prepudrovať tvár hádam každé dve minúty,“ prezradila blondínka, ktorá bola zo svadobných šiat nadšená.

Zaujímalo nás, či sa jej Kováč v úlohe ženícha páčil. „Určite áno. Bol veľmi pekný. Mohli sme si sami vybrať, čo sa nám páči. Adam sám povedal, že takto nejako si predstavuje oblek aj na svoj deň D,“ povedala nám Lucia. Ako vzápätí nato dodala, v ich prípade spečatenie zväzku zatiaľ neprichádza do úvahy. „Ešte o tom určite neuvažujeme. Je veľmi skoro o tom hovoriť,“ uzavrela dvojnásobná mamička, ktorá už raz vydatá bola.

Farmári Frčková a Kováč

Myslíte si, že to Lucii a Adamovi v úlohe nevesty a ženícha pristane?

75 % nie
áno 25 %

Hlasovalo: 5357


Tip: Pozrite si aktuálne slovenské reality šou. Vyberte si z ponuky na telkac.sk


Galéria

Lucia Frčková a Adam Adam Kováč a Lucia Lucia Frčková a Adam Adam a Lucia sú Adam a Lucia sa Adam a Lucia sa

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: archiv LF, Vladimír Labát, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články