Pondelok4. december 2023, meniny má Barbora, Barbara, zajtra Oto

AKTUÁLNE V Tuneli Sitina sa zasekol žeriav: Blokovaný pravý pruh, tvoria sa kolóny! Zdržíte sa desiatky minút

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Topky)

BRATISLAVA - V Tuneli Sitina v Bratislave v smere do Stupavy sa v stredu ráno zasekol žeriav. Blokovaný je pravý pruh a v kolóne sa stojí už na Moste Lanfranconi, zdržanie sa odhaduje na 20 minút. Informuje o tom Zelená vlna RTVS.

Aktualizované 9:51 Tunel Sitina v Bratislave je opäť plne prejazdný a bez obmedzení. Informovala o tom bratislavská polícia na sociálnej sieti.

 

AKTUÁLNA INFORMÁCIA: Tunel Sitina je plne prejazdný, bez obmedzení.

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Wednesday, June 14, 2023

"Aktuálne je z dôvodu poruchy žeriava v tuneli Sitina neprejazdný pravý jazdný pruh smer Malacky," uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková s tým, že ľavý pruh je plne prejazdný. Zároveň vyzvala vodičov na to, aby zvýšili svoju opatrnosť a pozornosť pri prejazde. "Prípadne využili alternatívne trasy a riadili sa pokynmi polície," doplnila.

archívne video 

Tunel Sitina je neprejazdný, vodiči musia využiť obchádzky, tvoria sa kolóny (Zdroj: Topky - Vlado Anjel)

Vodiči si tiež postoja na vjazde do Bratislavy po starej Seneckej ceste z Bernolákova desať minút. Počkajú si aj medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji, odhadované zdržanie je 15 minút. Stella centrum upozorňuje na kolóny, ktoré sa tvoria na diaľnici D2 medzi Lozornom a Stupavou, vodiči si postoja do 15 minút. Do desiatich minút si počkajú na diaľnici D1 od Zlatých pieskov cez Prístavný most do Petržalky. Rovnako sa vodiči zdržia aj pri vjazde do centra hlavného mesta z Račianskej ulice. Zelená vlna upozorňuje na kolónu v Mlynskej doline smerom na Patrónku, zdržanie je odhadované na 20 minút.

 

AKTUÁLNA INFORMÁCIA NEPREJAZDNÝ PRAVÝ JAZDNÝ PRUH V TUNELI SITINA Aktuálne je z dôvodu poruchy žeriava v tuneli Sitina...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Tuesday, June 13, 2023

 

Viac o téme: DopravaŽeriavSitina
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu