Piatok, 31. marec 2023. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Cigánikovej trápenie na zdravotníckej škole: Pre štúdium musí vstávať extrémne skoro, nastupuje ďalšia pasáž!

Cigániková pokračuje v štúdiu na vysokej škole popri parlamementnej práci.Galéria fotiek (3)
Cigániková pokračuje v štúdiu na vysokej škole popri parlamementnej práci.
Zdroj: TASR/Michal Svítok, Facebook/Janka Bittó Cigániková

BRATISLAVA - Okrem poslaneckého života je jej vášňou najmä zdravotníctvo. Koniec-koncov, táto téma je aj jej nosnou agendou v politike, no musela pre ňu obetovať zrejme všetok svoj osobný čas. Reč je o liberálnej poslankyni z SaS Jane Bittó Cigánikovej, ktorá si okrem poslaneckých povinností na svoje ramená naložila ešte štúdium na vysokej zdravotníckej škole. Na tej začala začiatkom septembra študovať a hlási novinky!


VIDEO Poslankyňa Cigániková musí po spravených skúškach skoro vstávať na prax:

U Cigánikovej totiž nastáva v rámci štúdia ďalšia fáza. Ohlásila totiž, že skúšky v zimnom semestri úspešne absolvovala, a teraz nasleduje priama prax. Oznámila to priaznivcom len tri minúty po pol siedmej ráno pred Slovenskou zdravotníckou univerzitou. "Smerujem tam - na Kramáre, pretože som urobila všetky skúšky a postúpila som do druhého semestra. Za odmenu môžem ráno o pol šiestej vstávať, aby som sem stihla prísť na prax," povedala Cigániková s tým, že dnešný pondelok je jej prvým dňom praxe.

Bude sa angažovať v chirurgickom krídle a ľudí varovala, aby sa jej "nezľakli". "Idem sa naučiť viac medzi zdravotnícky personál a pacientov a celkom sa na to teším," dodala Cigániková, ktorá sa fanúšikom prihovorila v skorých, ranných hodinách.

Cigánikovej trápenie na zdravotníckej
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook/Janka Bittó Cigániková

Neodpustila si však aj selfie záber s mladými kolegami, ktorí sa rovnako, ako ona, snažia absolvovať prax v rámci letného semestra na Kramároch. "Už sme prezlečení. Je nás tu celkom dosť. Ideme hore na oddelenie, tak sme zvedaví my na vás," odkázala ešte nadšená Cigániková už v zdravotníckom úbore.

Cigánikovej trápenie na zdravotníckej
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook/Janka Bittó Cigániková

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články