Piatok, 2. jún 2023. Meniny má Oxana, Xénia, zajtra Karolína, Kevin.

AKTUÁLNE V Bratislave sa zrazili električky! Premávka mestskej dopravy je obmedzená, reguluje to polícia

Ilustračné fotoGaléria fotiek (1)
Ilustračné foto
Zdroj: TASR

BRATISLAVA - V Bratislave na Vajnorskej ulici za Trnavským mýtom v smere na Zlaté piesky sa v piatok ráno zrazili dve električky, informuje Zelená vlna RTVS. Premávka linky 4 bude podľa Dopravného podniku Bratislava (DPB) dopoludnia na Vajnorskej obojsmerne prerušená.


 

 

 

VIDEO V piatok navyše komplikuje dopravu v meste aj sneženie:

Úsek je podľa Zelenej vlny v oboch smeroch ťažko prejazdný, premávku regulujú policajti. DPB informoval o prerušení premávky linky 4 na Vajnorskej v oboch smeroch. Od Zlatých pieskov dopoludnia premáva po Stanicu Nové Mesto a späť. V smere Zlaté piesky/Stn.Nové Mesto ide od Trnavského mýta na Astronomickú a späť. V úseku Trnavské mýto - Vajnorská - Stn. Nové Mesto a späť je nasadená náhradná autobusová doprava X4.

VIDEO Sneh zasypal ulice aj v braislavskom Lamači

DPB po zrážke električky neeviduje zranených cestujúcich, linka 4 už premáva

Na križovatke ulíc Vajnorská - Škultétyho sa v piatok ráno zrazila električka linky 4 s osobným motorovým vozidlom. Dopravný podnik Bratislava (DPB) dosiaľ neeviduje zranených cestujúcich. Uviedol to hovorca DPB Martin Chlebovec, ktorý tak zároveň vyvrátil pôvodnú informáciu o zrážke dvoch električiek.Premávku linky 4, ktorá bola pre nehodu prerušená, krátko pred deviatou obnovili v plnom rozsahu. "Výšku škody v súčasnosti vyčísľujeme," dodal hovorca.

VIDEO Sneženie v Bratislave

Polícia v Bratislavskom kraji vyzýva na zvýšenú opatrnosť na cestách

Policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave vzhľadom na aktuálne poveternostné podmienky vyzývajú všetkých účastníkov cestnej premávky na zvýšenú opatrnosť, disciplinovanosť a dôsledné dodržiavanie ustanovení zákona o cestnej premávke. Informovali o tom na sociálnej sieti. "Napriek intenzívnemu sneženiu sme na území Bratislavského kraja doposiaľ nezaznamenali zvýšený počet dopravných nehôd alebo škodových udalostí," dodala polícia.

 

VZHĽADOM NA AKTUÁLNE POVETERNOSTNÉ PODMIENKY VYZÝVAME K ZVÝŠENEJ OPATRNOSTI NA CESTÁCH ❄️💨 Napriek intenzívnemu...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Friday, February 3, 2023

 

 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články