Utorok, 6. december 2022. Meniny má Mikuláš, Nikolas, zajtra Ambróz.

Romana Tabák po totálnom FIASKU vo voľbách: Reakcia na sociálnej sieti a odkaz víťazom!

Galéria fotiek (1)
Zdroj: Topky - Vlado Anjel

BRATISLAVA - Poslankyňa za Sme rodina Romana Tabák kandidovala na post starostky bratislavskej časti Staré Mesto. Tabák však nazbierala len 216 hlasov, čo predstavuje dôveru 1,46 % voličov. Napriek totálnemu fiasku tenistka na sociálnej sieti poďakovala za "stovky" hlasov.


Bývalá tenistka Romana Tabák je známa svojimi kontroverznými vyhláseniami či činmi. Naposledy sa "preslávila" potýčkou v jednom z bratislavských podnikov. Vtedy sa do seba pustili práve Tabák a Jana Bittó Cigániková. Poslankyne na seba podali trestné oznámenia a o všetkom informovali na sociálnych sieťach.

Uplynulý víkend sa konali historicky prvé spojené župné a komunálne voľby. Tabák mala ambíciu stať sa starostkou bratislavskej mestskej časti Staré Mesto s podporou Sme rodina. Zaznamenala v nich však totálny debakel. Poslankyňa Kollárovho hnutia v nich získala len 216 hlasov, čo predstavuje dôveru 1,42 % voličov. 

archívne video

Tabák napriek tomu na sociálnej sieti poďakovala za "stovky hlasov" a neúspech si nepripúšťa. "Úprimne ďakujem za stovky hlasov! "Kto je verný v najmenšom, je verný aj vo veľkom"," napísala poslankyňa aj s citátom."Veľmi si vážim každý jeden hlas! Naďalej pre vás budem pracovať a hlasovať v PARLAMENTE! (#Parlament je najvyšší zastupiteľský orgán a súčasne základný orgán zákonodarnej moci)," dodala s tým, že výsledky volieb rešpektuje a víťazom odkázala, aby "makali".  

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články