Utorok, 16. august 2022. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Vodička (50) nabúrala do odstaveného auta: Po nehode jej vyšiel pozitívny test na drogy

Vodička (50) nabúrala do odstaveného autaGaléria fotiek (2)
Vodička (50) nabúrala do odstaveného auta
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

DUNAJSKÁ STREDA – Polícia v okrese Dunajská Streda zadržala v utorok ženu, ktorej po nehode vyšiel pozitívny test na drogy. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (PZ) v Trnave na sociálnej sieti.


 Asi hodinu po polnoci nezvládla vodička na osobnom aute riadenie a nabúrala do odstaveného auta. "Privolaná hliadka nehodu potvrdila a 50-ročnú vodičku podrobili policajti orientačnej dychovej skúške na alkohol. Aj napriek tomu, že výsledok bol negatívny, policajtom sa jej správanie na mieste nezdalo. Zadržali jej vodičský preukaz a ďalšiu jazdu jej zakázali," uviedla polícia.

Vodička (50) nabúrala do
Galéria fotiek (2)
Vodička (50) nabúrala do odstaveného auta
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Policajná hliadka vyzvala ženu na orientačný odber. "Ten v nemocnici predbežne potvrdil pozitívny výsledok na amfetamín, metamfetamín a extázu. Keďže išlo o orientačný test, zdravotnícky personál odobral biologický materiál a policajti požiadali Kriminalistický a expertízny ústav PZ SR o vypracovanie znaleckého posudku," doplnila polícia. Žena je podozrivá z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V prípade dokázania viny jej môže hroziť strata slobody až na jeden rok a zákaz činnosti.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Cena elektriny na Slovensku opäť láme rekordy, prekročila už 500 eur za MWh

Zdražovanie elektrickej energie pokračuje extrémne rýchlo. Na pražskej burze PXE sa v pondelok (15. 8.) elektrina pre Slovensko ... viac »

Najčítanejšie články