Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Vo svete by bola geniálna komička, na Slovensku je poslankyňa: FOTO Tabák je opäť hviezdou internetu!

Romana Tabák
Romana Tabák
Zdroj: FB/Zomri
24.07.2021 18:00

BRATISLAVA - Poslankyňa hnutia OĽaNO Romana Tabák nemala celkom dobrý týždeň. Najskôr položila kvety pre zosnulého Milana Lasicu k smetnému košu, neskôr sa na sociálnej sieti pochválila fotografiou z kupania v Chránenej krajinnej oblasti piateho stupňa.


Tabák zverejnila na sociálnej sieti fotku, ako sa kúpe v potoku na území TANAP-u, ako miesto označila Studenovodské vodopády, kde platí najprísnejší stupeň ochrany. Následne uviedla, že miesto zle označila. "Som pripravená niesť zodpovednosť, ak som urobila niečo zakázané," napísala Tabák na sociálnej sieti. Podľa vlastných slov si bola vedomá len zákazu kúpania sa v plesách. Za svoj čin sa ospravedlnila formou príbehu na sociálnej sieti Instagram.

Poslankyňa Tabák skutočne nemá svoj týždeň: TANAP si ju podá pre kúpeľ v horskom potoku!

Návštevný poriadok síce nezakazuje kúpanie sa v potokoch, iba v plesách. Avšak riadiť sa treba zákonom, ktorý uvádza, že v CHKO piatom stupni sa človek môže pohybovať len po vyznačených trasách. Tou rozhodne nie je potok. Tabák tak teraz hrozí tisícová pokuta. 

Ani nitku suchú na nej nenechali ani ľudia na internete. Satirická stránka Zomri zverejnila niekoľko meme obrázkov, na ktorých si robia srandu z poslankyňe. 

Romana Tabák
Zdroj: FB/Zomri

Romana Tabák
Zdroj: FB/Zomri

Romana Tabák
Zdroj: FB/Zomri

Romana Tabák
Zdroj: FB/Zomri


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články 

Ekonomické riziká pandexitu

Aj keď všetci dúfajú, že Pandexit alebo koniec pandémie COVID-19 príde už čoskoro, ekonomické výhody nebudú nesporné. Pravdepodobný ... viac »