Nedeľa, 20. jún 2021. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

FOTO hromadnej zrážky na križovatke: Polícia ukázala prstom na vinníka!

Dopravná nehoda na križovatke v Dvoriankach
Dopravná nehoda na križovatke v Dvoriankach
Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj
11.06.2021 16:00

DVORIANKY – Na križovatke v Dvoriankach v sebe skončili tri autá. Podľa polície bol na vine päťdesiatnik za volantom škodovky, ktorý nedal prednosť vodičovi na hlavnej ceste. Nehoda sa nezaobišla bez zranení.  


„Takto to dopadne, keď jeden vodič nedá prednosť na križovatke...“ okomentovala polícia fotografiu zachytávajúcu zrážku troch áut na križovatke v Dvoriankach v Trebišovskom okrese.

Ako priblížila, 50-ročný Vranovčan za volantom Škody Felícia smeroval po vedľajšej ceste, pričom pri vjazde na križovatku nerešpektoval dopravnú značku „Stoj, daj prednosť v jazde“. Následne vošiel do jazdnej dráhy 27-ročnému Trebišovčanovi v Audi A3, ktorý bol na hlavnej. „Po zrážke motorové vozidlo Škoda Felícia otočilo a odrazilo do motorového vozidla Škoda Scala, ktoré stálo na náprotivnej strane križovatky a ktorého 34-ročná vodička dávala prednosť v jazde motorovému vozidlu audi,“ opísala priebeh nešťastia polícia.  

Dopravná nehoda na križovatke
Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj

Hrozný priebeh nehody: Auto s vodičom (28) vymrštilo do vzduchu, museli pri ňom stáť anjeli strážni

V dôsledku havárie sa zranili štyri osoby, pričom dve z nich utrpeli zranenia s dobou liečenia do 7 dní, a ďalšie dve utŕžili zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 42 dní.

Archívne video nehody z Česka

Muži zákona dali vodičom fúkať. Ukázalo sa, že ani jeden z nich nešoféroval opitý. „Dopravná nehoda je v štádiu skráteného vyšetrovania,“ dodali policajti.


Galéria

Dopravná nehoda na križovatke Dopravná nehoda na križovatke

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: Facebook/Policie ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články