Piatok, 25. jún 2021. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Poriadna novinka! Známy "saskár" Martin Klus odhalil veľké prekvapenie

Martin Klus
Martin Klus
Zdroj: TASR - Jaroslav Novák
13.05.2021 23:59

BRATISLAVA - Štátny tajomník ministerstva zahraničia zo SaS zverejnil na sociálnej sieti veľkú novinku. Po rokoch trápenia sa na mladého liberála opäť usmialo šťastie. Budú v strane búchať šampanské?


Hoci ešte v roku 2019 zverejnil status o tom, ako bojuje o svoje dcéry, aktuálne sa podelil o oveľa krajšiu novinku. "Zápas o vlastné deti je horší, ako akýkoľvek politický súboj," začal v úvode staršieho príspevku s tým, že aj on patrí k tisíckam  tzv. vymazaných rodičov.

Martin Klus
Zdroj: Topky/Jano Zemiar

"Takých, ktorí v dôsledku intenzívnej manipulácie a zlyhávania systému prišli o svoje deti, hoc sa o ne s láskou starali, venovali sa im a ľúbili ich, ako každý správny rodič. O to väčšiu krivdu prežívam, keď vidím, ako ma náš súdny systém núti mať výhradne rodičovské povinnosti v podobe výživného, avšak vôbec ho nezaujíma, že mám NULOVÉ RODIČOVSKÉ PRÁVA napriek tomu, že o ne o. i. súdnou cestou už roky bojujem," napísal v roku 2019.

Radostné správy

Štátny tajomník za SaS Martin Klus sa rozhodol prispieť k riešeniu demografického problému Slovenska a oznámil, že spolu s jeho partnerkou čakajú dieťa. K informácii priložil aj srdcervúce vyznanie!

Martin Klus bude čoskoro
Zdroj: Instagram/Martin Klus

 


Galéria

Martin Klus Martin Klus Martin Klus bude čoskoro

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/NJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články