Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Tragédia v Skalici: Po páde z bicykla žena (58) podľahla zraneniam, polícia hľadá svedkov

Podľa prvotných informácií mala ísť 58-ročná žena na bicykli a viesť na vôdzke psa.
Podľa prvotných informácií mala ísť 58-ročná žena na bicykli a viesť na vôdzke psa.
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj
04.05.2021 09:13

SKALICA – Polícia zasahovala v pondelok (3. 5.) po 14.00 h pri dopravnej nehode s tragickými následkami na Potočnej ulici v Skalici. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Zlatica Antalová.


Podľa prvotných informácií mala ísť 58-ročná žena na bicykli a viesť na vôdzke psa. "Z doposiaľ nezistených príčin z bicykla spadla a pri páde si poranila hlavu. Ako prví jej pomoc poskytli svedkovia nehody, ktorí jej ihneď začali poskytovať prvú pomoc. Privolaná rýchla zdravotná pomoc ju následne v bezvedomí previezla do nemocnice. Žena svojim zraneniam v nemocnici podľahla," uviedla Antalová.

Podľa prvotných informácií mala
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Policajti okolnosti a príčiny nehody vyšetrujú. "Polícia žiada všetkých, ktorí nehodu videli, aby zavolali na číslo 158 alebo napísali súkromnú správu na sociálnej sieti a pomohli pri jej objasnení. Zároveň apelujeme na cyklistov, aby sa pri jazde plne venovali vedeniu bicykla. Pripomíname, že cyklista nesmie pri jazde viesť psa alebo iné zviera," doplnila krajská policajná hovorkyňa.


Galéria

Podľa prvotných informácií mala Podľa prvotných informácií mala

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články