Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Otvorili kaderníctva a medzi prvými zákazníkmi bol on! Premiér to nevydržal a má nový účes na FOTO

Premiér Heger už viac nemá na hlave dlhé pačesy
Premiér Heger už viac nemá na hlave dlhé pačesy
Zdroj: TASR - Jaroslav Novák, Instagram.com/Eduard Heger
19.04.2021 13:30

BRATISLAVA - Nový premiér Eduard Heger (OĽaNO) si už dlhší čas lámal hlavu nad dĺžkou svojich vlasov. Dlhé háro si "vypestoval" aj v dôsledku uzavretých kaderníctiev. Tie svoje prevádzky až do začiatku tohto týždňa nemohli oficiálne otvoriť. Až dnešným pondelkom sa ich brány otvorili a predseda vlády to ihneď využil. Výsledok zavesil aj na sociálnu sieť. Jeho pačesy sú už minulosť!


Na sociálnej sieti Instagram Heger zavesil porovnávaciu koláž pred a po návšteve kaderníctva. Aj keď premiér už po bokoch hlavy nemá odstávajúce vlasy, výsledný efekt je rozpačitý. Vyzerá to totiž, že na vrch premiérovej hlavy asi holička zabudla a nechala mu "pohrobok" ofiny. Možno je to ale zámer a Heger si takto chcel "zmeniť imidž".

Otvorili kaderníctva a medzi
Zdroj: Instagram.com/Eduard Heger

VIDEO Posledná tlačovka Hegera so starým účesom:

Matovič to riešil po svojom

Keď si zaspomíname na začiatok roka, Hegerov predchodca a minister financií Igor Matovič tento problém riešil aj počas platných opatrení po svojom a razantne. Všetci už dnes poznáme známu historku o tom, ako dcéra šéfa OĽaNO Klárika zobrala do ruky strojček a pred návštevou Francúzska a stretnutím s tamojším prezidentom Emmanuelom Macronom svojho otca vystrihala sama.

Matovič bol na to až tak hrdý, že túto príhodu porozprával aj pred zrakmi zahraničných novinárov a verejnosťou samotnému Macronovi verejne.

Otvorili kaderníctva a medzi
Zdroj: TASR/AP Photo/Thibault Camus

Heger bol na svoj účes zrejme rovnako hrdý, a preto dal na sociálnej sieti priaznivcom hlasovať o tom, ako sa im páči jeho nový vzhľad. 

Otvorili kaderníctva a medzi
Zdroj: Instagram.com/Eduard Heger

My tak robíme tiež a názor môžete vyjadriť v ankete nižšie. Čo poviete? Vyzerá teraz náš premiér lepšie ako predtým? :-)

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Premiér Heger už viac

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: Topky/Maarty

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články