Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Hrozivá nehoda v Bratislave: FOTO Jedno z áut skončilo po náraze na streche, svedkyňa opísala detaily

Dopravná nehoda v Petržalke
Dopravná nehoda v Petržalke
Zdroj: Tip čitateľa
06.04.2021 15:54

BRATISLAVA – Utorkové poludnie poznačila hrôzostrašne vyzerajúca autonehoda. Na petržalskej križovatke sa zrazili dve vozidlá, pričom jedno ostalo prevrátené na streche. Na mieste zasahovali policajti, záchranári i hasiči.


VIDEO Bratislavčan so zákazom šoférovania ohrozoval na štvorkolke viacero ľudí

Na križovatke Jíraskova - Pajštúnska v bratislavskej Petržalke sa v utorok okolo trištvrte na dvanásť zrazili dve autá. Podľa polície vodič BMW zrejme nedal prednosť šoférovi peugeotu. „Posádka osobného motorového vozidla zn. Peugeot 3008 utrpela zranenia, s ktorými bola prevezená do jednej z bratislavských nemocníc,“ informovala Topky.sk krajská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková.

Dopravná nehoda v Petržalke
Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Svedkyňa havárie nám povedala, že hasiči z prevráteného vozidla zhruba dvadsať minút vystrihovali ženu. „Keď ju nakladali do sanitky, tak žila. Na nosidlá ju pokladali na bruchu,“ opísala. Za volantom BMW podľa jej slov sedela mladšia žena.

Dopravná nehoda v Petržalke
Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

„Boli tam dve hasičské autá a dve sanitky, vznikol tam nejaký dopravný chaos, ale celkom rýchlo to začali riadiť policajti. MHD sa otáčali a z tých, ktoré sa nemali ako, ľudia vystúpili mimo zastávok,“ dodala svedkyňa.

Dopravná nehoda v Petržalke
Zdroj: Tip čitateľa

Martiniaková potvrdila, že alkohol u vodičov nezistili. „Presné príčiny ako aj okolnosti tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti v štádiu ďalšieho objasňovania bratislavských policajtov,“ podotkla hovorkyňa polície, ktorá opätovne apeluje na vodičov, aby jazdili bezpečne, zodpovedne, plne sa venovali vedeniu vozidla a dodržiavali príslušné ustanovenia zákona o cestnej premávke.


Galéria

Dopravná nehoda v Petržalke Dopravná nehoda v Petržalke Dopravná nehoda v Petržalke Dopravná nehoda v Petržalke

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články