Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Hrôza v tatranskej električke: FOTO Muž bez respirátora kladivom zdemoloval okno, polícii chcel utiecť

Incident v tatranskej električke
Incident v tatranskej električke
Zdroj: FB/Polícia SR - Prešovský kraj
16.03.2021 05:44

VYŠNÉ HÁGY – V tatranskej električke sa cez víkend strhla hrozná scéna. Jeden z cestujúcich nielenže prskal vulgarizmy a búchal na dvere kabíny rušňovodiča, ale kladivom zdemoloval aj okno. Agresor skončil v rukách polície.


Rušňovodič tatranskej električky sa v sobotu večer obrátil na tiesňovú linku 158. Oznámil, že v stanici Vyšné Hágy má problém s cestujúcim, ktorý sa správa vulgárne a nerešpektuje nariadenia vlády. Agresor podľa portálu Tvnoviny.sk nemal nasadený respirátor.

Incident v tatranskej električke
Zdroj: KR PZ Prešov

Po tom, ako rušňovodič odstavil električku a čakal na príchod policajtov, výtržník sa snažil dostať von. „Cestujúci vulgárne nadával, búchal na dvere kabíny a dobíjal sa k rušňovodičovi. Keďže sa nevedel dostať von, nakoniec si s kladivom v ruke razil cestu. Rozbil okno a z miesta ušiel,“ priblížili ochrancovia zákona na sociálnej sieti.

Incident v tatranskej električke
Zdroj: FB/Polícia SR - Prešovský kraj

Polícii sa však agresora podarilo stotožniť. „V prípade bolo začaté trestné stíhanie vo veci  prečinu poškodzovania cudzej veci,“ uviedla a dodala, že spôsobená škoda sa vyčíslila na sumu 500 eur.  


Galéria

Incident v tatranskej električke Incident v tatranskej električke Incident v tatranskej električke Incident v tatranskej električke

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články