Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

AKTUÁLNE Interpol zadržal Michala Suchobu: Našli ho v Dubaji

Michal Suchoba
Michal Suchoba
Zdroj: minv.sk
17.02.2021 14:30

DUBAJ - Sudkyňa pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu začiatkom februára rozhodla o vydaní medzinárodného a európskeho zatýkacieho rozkazu na obvineného Michala Suchobu z kauzy Mýtnik.


Podnikateľa Michala Suchobu zadržal Interpol v Spojených arabských emirátoch. Stalo sa tak konkrétne v Dubaji. Informoval o tom DenníkN. Suchoba je obvinený spolu s exšéfom finančnej správy Františkom Imreczem v kauze Mýtnik. Obvinený a väzobne stíhaný je aj Jozef Brhel.

EXKLUZÍVNE VIDEO Obvineného Brhela eskortovali z nemocnice: Čaká ho rozhodovanie o väzbe!

Špecializovaný trestný súd vydal zatykač 8. februára. Suchoba sa po zadržaní Imreczeho nehlásil svojmu obhajcovi, tak po ňom polícia začala pátrať.

Michal Suchoba
Michal Suchoba
Zdroj: minv.sk

Špecializovaný trestný súd v rámci tejto kauzy poslal do väzby piatich obvinených. Konkrétne exšéfa finančnej správy Františka Imreczeho, podnikateľa Jozefa Brhela, jeho brata Petra Brhela, Janu Rovčaninovú a tiež bývalého šéfa IT sekcie finančnej správy Milana Gregu. Obvinenia sa podľa polície týkajú trestnej činnosti súvisiacej s machináciami pri verejnom obstarávaní a korupciou.

Obvinený Jozef Brhel skončil po vzatí do väzby v nemocnici


Galéria

Michal Suchoba Michal Suchoba

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články