Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Bratislava hlási výpadok trolejbusových liniek: Dôvodom je poškodené trolejové vedenie

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: banskabystrica.sk
15.02.2021 09:55

BRATISLAVA - Z dôvodu poškodeného trolejového vedenia je prerušená premávka trolejbusových liniek mestskej hromadnej dopravy čísiel 201, 204 a 209 na Šancovej v križovatke s Námestím F. Liszta v Bratislave. Z dôvodu opravy trolejového vedenia je preto prerušená aj premávka električkovej linky číslo 1 na Hlavnú stanicu. Na svojej stránke o tom informuje Dopravný podnik Bratislava (DPB).


Linka číslo 1 premáva okruhom po trase Námestie Ľ. Štúra, Šafárikovo námestie, Námestie SNP, Obchodná, Radlinského, Vazovova, Krížna, Špitálska, Jesenského a Námestie Ľ. Štúra. Obmedzenie tejto linky by malo trvať do 10.10 h.

Výpadok trolejbusových liniek DPB predpokladá do 11.00 h. Linka číslo 201 premáva z Čiližskej len po Jelačičovu a späť. Linka číslo 204 premáva obojsmerne medzi zastávkami Bajkalská a Sokolská cez Jégého, Záhradnícku, Hodžovo námestie a Štefánikovu.

Linka číslo 209 premáva obojsmerne medzi zastávkami Ružová dolina a Sokolská cez Miletičovu, Prievozskú, Svätoplukovu, Záhradnícku, Hodžovo námestie a Štefánikovu. Linky číslo 61 a 210 premávajú medzi zastávkami Hlavná stanica a Pod stanicou odklonom cez Prokopa Veľkého. "Náhradná autobusová doprava premáva obojsmerne po trase Hlavná stanica, Šancová, Trnavské mýto, Miletičova, Trenčianska, Mliekarenská. Za vzniknuté problémy pri cestovaní sa ospravedlňujeme," uzavrel DPB.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články