Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Vodiči, pozor! O polnoci v Bratislave uzavrú zjazd z Prístavného mosta na Bajkalskú a Slovnaftskú

Bratislavskí dopravní policajti upozorňujú vodičov na dlhodobé dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať na diaľnici D1.
Bratislavskí dopravní policajti upozorňujú vodičov na dlhodobé dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať na diaľnici D1.
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj
14.08.2020 11:20

BRATISLAVA – V Bratislave uzatvoria o polnoci z piatka na sobotu (15. 8.) zjazd z Prístavného mosta na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu v smere z Petržalky. Predpokladaný termín znovuotvorenia zjazdov je stanovený na 31. marca 2021. Upozorňujú na to bratislavskí policajti a mesto Bratislava. Uzavretie zjazdov sa pôvodne plánovalo minulý týždeň, avšak pre vážnu dopravnú nehodu ho preložili.


"Vyznačená obchádzková trasa pre smer Petržalka – Bajkalská bude vedená na cestu I/63 - Gagarinovu ulicu a Prievozskú ulicu a vyznačená obchádzková trasa pre smer Petržalka – Slovnaftská bude vedená na cestu I/63 - Gagarinova ulica - Popradská ulica a Ulica svornosti," informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave na sociálnej sieti.

Uzávera je súčasťou výstavby bratislavského obchvatu diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, konkrétne výstavby mimoúrovňovej križovatky Prievoz a na rekonštrukcii existujúceho mostného telesa na križovatke. Obchádzková trasa pre automobilovú dopravu i linky MHD bude viesť cez Most Apollo, Košickú a Prievozskú ulicu. Dopravné obmedzenia sa dotknú liniek MHD 96, 196 a 98. Predpokladaný termín ukončenia dopravných obmedzení je marec 2021.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články