°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Muž skončil v Hrone, našiel ho až policajt: Druhý sedí vo väzbe za vyhrážanie sa otcovi

Muž skončil v Hrone, našiel ho až policajt
Muž skončil v Hrone, našiel ho až policajt
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj
11.08.2020 19:55

MEDZIBROD - Banskobystrická krajská polícia riešila v pondelok (10. 8.) dopravnú nehodu na ceste I/66 neďaleko obce Medzibrod, pri ktorej 34-ročný vodič z doposiaľ nezistených príčin zišiel mimo cesty. Vystúpil z auta a spadol do rieky Hron. Našiel ho tam ležať policajt zo Slovenskej Ľupče. Informovali o tom v utorok na sociálnej sieti krajskí policajti z Banskej Bystrice.


"Vodiča previezli do nemocnice, kde ho hospitalizovali a odobrali krv na zistenie prítomnosti alkoholu," dodali k prípadu. Informovali tiež o prípade "nevďačného" syna z Podbrezovej, ktorého zadržali ešte počas víkendu, obvinili a v týchto chvíľach je už vo väzbe.

Muž skončil v Hrone,
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

"V jednom z rodinných domov v Podbrezovej opakovane došlo k nebezpečným vyhrážkam a vulgárnym nadávkam zo strany 23-ročného syna voči 66-ročnému otcovi. Mladík neváhal použiť aj násilie. Keď sa otcovi podarilo z domu ujsť, privolal pomoc polície," opísali muži zákona na sociálnej sieti.


Galéria

Muž skončil v Hrone, Muž skončil v Hrone, Muž skončil v Hrone, Muž skončil v Hrone, Muž skončil v Hrone, Muž skončil v Hrone,

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články