Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Akčné dovolenky vymenila za... relax vo Vrakuni! Môj temperament a energia majú prázdniny, prezradila Beňová

Zdroj: Facebook/Monika Beňová
27.07.2020 20:00

BRATISLAVA - Monika Beňová je tehotná a podobne ako v prípade mnohých ďalších žien v radostnom očakávaní, to jej zabehnutý život obrátilo naruby. Ako sama uviedla na sociálnej sieti, jej temperament a energia majú prázdniny. Doktor jej totiž nariadil oddychový režim. Isté je, že nepôsobí, že by ju leto strávené v bratislavskej Vrakuni trápilo či nudilo.


Zaváranie, čítanie kníh, relax na záhradke... Aj tak vyzerá aktuálny program europoslankyne Moniky Beňovej, ktorá pod srdcom nosí dcérku. Hektický život v jej prípade dostal nateraz stopku. Ako už v piatok priznala pre topky.sk, lekár jej nariadil kľudový režim. A jeho rady rozhodne neberie na ľahkú váhu.

Akčné dovolenky vymenila za...
Zdroj: Facebook/Monika Beňová

Aké má plány?

Politička už jedno dieťa má. Jej syn Martin je tridsiatnik. Správa o tehotenstve po jej pätdesiatke však šokovala celé Slovensko. No napriek mnohým výčitkám si Beňová toto obdobie užíva. Svedčia o tom aj jej príspevky na sociálnej sieti.

Akčné dovolenky vymenila za...
Zdroj: Facebook/Monika Beňová

Akčné dovolenky však tento rok vyškrtne z programu. "Pred dvoma rokmi som sa na dovolenke naučila surfovať, minulý rok som si týždeň pred dovolenkou zlomila nohu, ale aj tak sme išli, tento rok sa náš život opäť posunul nádherným smerom a pre istotu sme zvolili možnosť dovolenkovať doma. Doma, teda naozaj, že doma, vo Vrakuni," prezradila.

Akčné dovolenky vymenila za...
Zdroj: Facebook/Monika Beňová

Beňová tiež opísala možné plány na leto. Zvažuje predĺžený víkend v Tatrách, no len v prípade, že jej to povolí doktor. 

Beňová ukázala aj oblečenie nachystané pre dcérku Leu.
Akčné dovolenky vymenila za...
Zdroj: Facebook/Monika Beňová

Je známe, že oteckom dieťatka bude advokát Ľubomír Klčo. Ten svoju partnerku sprevádzal aj na piatkovú kontrolu k lekárovi do jednej z bratislavských nemocníc. Pozrite si exkluzívne zábery, ktoré zachytil náš fotograf.


Galéria

Beňová zverejnila aj oblečenie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články