°C

Piatok, 7. august 2020. Meniny má Štefánia, zajtra Oskár.

Chcel rozkoš, prišiel o vyše 30-tisíc eur! Slovákovi sa vypomstila zoznamka, šokujúci prípad vydierania

Muž zaplatil za neposkytnuté sexuálne služby 34.500 eur.  (Ilustračné foto)
Muž zaplatil za neposkytnuté sexuálne služby 34.500 eur. (Ilustračné foto)
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj
14.07.2020 23:00

NITRA – Nitriansky krajský policajný vyšetrovateľ obvinil 33-ročného muža z Močenka z obzvlášť závažného zločinu vydierania. Poškodeného muža obral o 34.500 eur, spôsobená škoda však nemusí byť konečná. Polícia uviedla, že v súvislosti s obvinenou osobou sa môže navýšiť aj na viac ako 200-tisíc eur.


Kriminalisti vykonali u podozrivej osoby domovú prehliadku. „Na objasňovaní prípadu spolupracujeme s bratislavskými krajskými kriminalistami. Je možné, že sa škoda spôsobená obvineným zvýši na viac ako 200.000 eur,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Muž zaplatil za neposkytnuté
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

Kontakt na "šéfa"

Poškodený muž sa cez internetový portál zoznámil s istou ženou a písal si s ňou. Dohadovali si osobné stretnutie a poskytnutie sexuálnych služieb. Keď sa však dozvedel, že za sexuálne služby si pýta 150 eur, cúvol.

Žena sa vyhovárala, že odmietla kvôli nemu iného zákazníka a dala mu kontakt na svojho „šéfa“, u ktorého sa dá vybaviť za službu nižšia cena. Spoločne od poškodeného pýtali ďalších 200 eur za „ochranku“ ženy poskytujúcej služby a za to, že vec nenahlásili polícii. Poškodený uložil na účet 350 eur.

Instagramová hviezda padla na dno! VIDEO Milióny šokovaných fanúšikov, celebrita s temným tajomstvom

Tým sa však komunikácia neskončila, pretože obvinený poškodeného v nepravidelných intervaloch kontaktoval. Vyhrážal sa mu rôznymi formami násilia a oznámením veci polícii. Poškodený v obave o svoje zdravie a život platil. Peniaze si požičal a spolu zaplatil celkovo 34.500 eur.


Galéria

Muž zaplatil za neposkytnuté Muž zaplatil za neposkytnuté

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články